BEACHSOCCER CZECH CASHBACK WORLD

Vedle současných partnerů u nás i v zahraničí získáváte navíc možnost výhodnějších nabídek, které máme připraveny se stávajícími partnery plážové kopané. Pravidelně budeme aktualizovat stránky, kde tyto nabídky představíme. A vy tak nejen ušetříte, ale navíc i získáte benefity, které tato karta nabízí. Současně díky využívání karty budeme moc odměnit nejlepší týmy a hráče vouchery zdarma.

facebook Beachsoccer Czech Cashback Card World

webové stránky www.cashbackworld.com/cz

 


Chci nakupovatStáhnout mobilní aplikaci • Stáhnout pomocníka webu

Chcete získat Cashback kartu?
Ztratili jste přihlašovací údaje?
Jste registrován jinde?
Máte zájem o další informace?
Základní informace, jak nejlépe využívat kartu


BEACHSOCCER CZECH CASHBACK CARD WORLD

akce • benefity • výhody • akce • benefity • výhody • akce • benefity • výhody • akce

Informace jak nejlépe využívat kartu:

Webové rozhraní
Přístupové údaje k Vaší zabezpečené stránce jste získal při registraci. Pokud z jakéhokoliv důvodu neznáte nebo jste zapomněli, využijte možnost „Zapomněl/a jsem své heslo“ pod přihlašovacím formulářem. Při každém nákupu u partnerů předložte cashback kartu u pokladny, kde vám zaplacenou částku načtou. Z každého nákupu u partnera získáváte nejen nákupní body, ale také peníze zpět na váš bankovní účet. Vše můžete online sledovat právě na zabezpečené stránce.

Online
Cashback karta má celou řadu výhod a umí vracet peníze i z nákupů v internetových online obchodech, kde je to navíc velmi snadné. Před nákupem se přihlaste svými údaji získanými při registraci do webové administrace na stránce cashbackworld.com a vyhledejte požadovaný online obchod, kliknutím na tlačítko „Nyní nakupujte online“ přejděte do obchodu a nakupte jako obvykle. Důležité jít přes rozhraní, není možné načítat zpětně!

Mobilní aplikace
Jednoznačně nejlepší způsob, jak mít svoji kartu neustále s sebou a po ruce. Bezplatnou aplikaci Cashback App najdete v Google Play i v App Store a má tu velkou výhodu, že dokáže vaši cashback  kartu zobrazit na displeji a můžete tak nakupovat s výhodami i když plastovou kartu nemáte nebo ji zapomenete doma. Navíc díky ní najdete například nejbližší obchody ve vašem okolí či vyhledáte aktuální akce obchodníků. U několika obchodníků je možné koupit online a následně využít E-voucher. Zakoupení E-voucheru je elektronická poukázka, pokud ji koupíte získáte Cashbaback, peníze zpět při nákupu. E-voucher následně využijete při platbě u partnera. Více o E-voucher najdete zde: …připravujeme

 

Nakupování
Online Cashback karta
Vše probíhá přes internet viz. Online odstavec.
Např. booking.com, myWorld.com, travelworld.com, aliexpres.com,
insportline.cz
a dalších více než 450 e-shopů.
Používáte ji v kamenném obchodě.
Zde zaplatíte u pokladny necháte si načíst nákup.
Aktuální seznam obchodníků ve vašem okolí najdete v Cashback App.