Český pohár

Český pohár byl založen v roce 2010 a jeho historicky prvním vítězem se stal tým Ondatry Plzeň. První dva ročníky této soutěže se odehrály formou jednodenního turnaje, ale v roce 2012 si Český pohár prošel zásadní proměnou, kdy byla vytvořena síť kvalifikačních turnajů. Cílem bylo propojit již existující jednodenní (či dvoudenní) turnaje s nově založenými v celistvou soutěž, která by otevřela možnost jednotlivým vítězům těchto turnajů poměřit své síly na finálovém turnaji. V roce 2012 se tak Český pohár hrál v Praze, Plzni, Náchodě, Loučné nad Desnou, Chebu a Prostějově. Věříme, že propojení regionálních turnajů v jednu soutěž je cestou, která pomůže zpopularizovat plážový fotbal v České republice.

V různých koutech České republiky se odehrají jednotlivé kvalifikace, jejichž vítězové mají právo se účastnit závěrečného turnaje. Přihlášený tým se může zúčastnit více turnajů, což platí i pro hráče. Hráči však nesmí nastoupit v jednom turnaji za více týmů. Pokud se vítěz kvalifikace rozhodne nevyužít své právo na postup, má šanci další tým v pořadí. Pokud odmítne i druhý tým v pořadí, tak je postup nabídnut třetímu atd. Pokud jeden tým vyhraje více kvalifikačních turnajů, pak má právo na účast ve finálovém turnaje ten tým, který skončí druhý na turnaji s větším počtem přihlášených týmů. Průběžně budeme doplňovat místa, kde se bude konat turnaj v plážové kopané a pošleme Vám informace.

Český pohár pro nadcházející sezóny připravujeme také pro kategorii žen. Formulář pro přihlášení tedy platí pro všechny týmy a kategorie.

Pokud máte zájem se zúčastnit, vyplňte formulář. Do poznámky nám můžete uvést region, kategorii nebo další informace.

KOMPLETNÍ PŘEHLED AKCÍ NAJDETE ZDE

 

    Český pohár Beach Soccer

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů