Další ročník letních turnajů 
v plážovém fotbale se blíží

Příbramský deník, 19.7.2012
Příbram – SK Spartak Příbram pořádá ve spolupráci s městem turnaj v plážovém fotbale mládežnických uličních týmů. „Hraje se ve třech kategoriích. Žáci 11 až 12 let, 13 až 14 let a dorostenci 15 až 18 let. Jedná se vždy o dva jednodenní turnaje, které začínají v 9.00 a končí mezi 14. a 15. hodinou podle počtu přihlášených mužstev,“ informoval Miroslav Bodnár z SK Spartak Příbram.
Termín turnajů pro dorost je 26. července a 16. srpna, pro starší žáky (13 až 14 let) 2. srpna a 23. srpna a pro mladší žáky (11až 12 let) 9. srpna a 30. srpna. Přesné propozice a časový harmonogram bude upřesněn podle počtu přihlášených mužstev. Turnaj se koná v areálu SK Spartak Příbram. Případný kontakt pro zájemce je na bodyst@seznam.cz. Účast je zdarma. Na všechny čekají věcné ceny, které budou zakoupeny z rozpočtu města určeného na prevenci kriminality. Pro účastníky je zajištěno zdarma i občerstvení.
Tyto letní turnaje realizované v rámci aktivit města v oblasti prevence kriminality dětí a mládeže se v Příbrami konaly již dvakrát a radní schválili dotaci na jejich realizaci pro SK Spartak Příbram ve výši 50 tisíc korun.