Česká republika – Slovensko 8:4 (3:0, 2:2, 3:2)
Branky: 2. Boček, 11. Holý, 12. Peteřík, 18. Stejskal, 21. Mižár, 31. Boček, 32. Huráb, 35. Huráb – 15. Hindák, 23. Hindák (pen.), 25. Božík, 34. Hindák. ŽK: 23. Víšek (CZE) – 32. Gróf (SVK). Rozhodčí: Kaštánek – Herbaly /HUN/.

Maďarsko – Rakousko 5:4 (2:2, 0:2, 3:0)
Branky: 2. Fekete, 4. Fekete, 26. Besenyei, 28. Hajlinger, 35. Jaksa – 2. Gatterbauer, 10. Strebl, 14. Gatterbauer, 19. Cetinyürek. ŽK: 20. Fekete (HUN) – 29. Kiss (AUT). Rozhodčí: Lasch – Brejník.

Nedělní program:
13:00 Slovensko – Rakousko
15:00 ČR – Maďarsko

Sobotní los rozhodl o tom, že v úvodním semifinálovém zápase na sebe narazily týmy Česka a Slovenska. Úvod zápasu se lépe vydařil domácímu výběru trenéra Michaela Lukiče, který po trefách Bočka, Holého a Peteříka vyhrál první třetinu 3:0. Utkání se hrálo na 3 x 12 minut čistého času. Druhá dvanáctiminutovka nabídla divákům po dvou brankách na obou stranách, český celek ale držel otěže zápasu ve svých rukou a po zbytek hrací doby si dokázal udržovat minimálně dvoubrankový náskok. Střetnutí bohaté na branky nakonec skončilo výhrou České republiky v poměru 8:4. V domácím týmu se dvakrát střelecky prosadili Tomáš Huráb a kapitán Martin Boček, další branky přidali Holý, Peteřík, Mižár a Stejskal. Slovákům nepomohl ani hattrick Martina Hindáka.
Autor vítězného gólu Jakub Mižár byl po zápase spokojený, že český tým postoupil do finále: „My jsme se sešli skoro po půl roce a sami jsme nevěděli, co od toho čekat. Byli houževnatí, takže jsme rádi, že jsme vyhráli.“ Na adresu možného soupeře pro nedělní finále dodal: „Do finále bychom si přáli Rakušany, ale vidíme to spíš na Maďary.“ Jedinou špatnou zprávou pro trenéra Michaela Lukiče bylo zranění Michala Holého, který ze zápasu po kontaktu s jedním ze soupeřů nedohrál.
Druhý sobotní zápas lépe zvládli fotbalisté Maďarska, kteří porazili po dramatickém závěru Rakousko 5:4, přestože po dvou třetinách prohrávali 2:4. Vyrovnaný duel rozhodl v předposlední minutě svou trefou Péter Jaksa. Výraznou postavou utkání byl maďarský kapitán Viktor Fekete, který dvakrát skóroval a znamenal velké nebezpečí pro obranu soupeře. „Myslím, že jsem odehrál dobrý zápas, ale vím, že umím zahrát mnohem lépe. Hlavní bylo postoupit do finále tohoto turnaje, který chceme vyhrát,“ uvedl futsalista maďarského Debrecenu. „Tento turnaj je skvělou přípravou na kvalifikaci o postup na mistrovství světa.“
Rakušané přivezli do Prahy sedm hráčů a brankáře Martina Schlögla, který v minulosti nastupoval ve velkém fotbale za týmy LASK Linec, Pasching nebo Admira: „Už jsme s nimi hráli ve finále turnaje v Linci, kde utkání skončilo remízou 4:4 a prohráli jsme tehdy na penalty. Chyběla nám řada hráčů a před zápasem jsem nečekal, že budeme Maďarům vyrovnaným soupeřem.“

Česko: Tomáš Židlický (19. Petr Víšek) – Tomáš Robb, Pavel Stejskal, Jakub Mižár, Karel Fűrbacher, Martin Boček, Tomáš Huráb, Tomáš Peteřík, Michal Holý
Trenér: Michael Lukič
Slovensko: Marián Dvoran – Michal Božík, Martin Hindák, Erich Baláž, Gjergj Allakaj, Daniel Mikletič, Ján Murár, Michal Kanyai, Ján Gróf a Daniel Durdiak
Trenér: Igor Valent

Maďarsko: László Szűcs, Adrián Tasselmájer – Péter Jaksa, Dávid Smeló, Renátó Takács, Szabolcs Badalik, Ferenc Besenyei, Viktor Fekete (C), Balász Hajlinger, Dávid Csoslánszki
Trenér: Massimiliano De Celis
Rakousko: Martin Schlögl – Thomas Schellmann, Patrick Gatterbauer, Mustafa Cetinyürek, Christoph Oberegger, Florian Strebl, Patrick Bruckner, Toni Kiss
Trenér: Gustav Stieglitz