První mezistátní zápas žen

V prvním mezistátním zápase žen v plážové kopané, prohrály naše reprezentantky s týmem Švýcarska 3:10 (2:5, 1:3, 0:2). V tomto úuvodním zápase se ukázala vyspělost soupeřek, které již 2 roky hrají mezinárodní zápasy a bylo vidět, že právem patří mezi světovou elitu. Po úvodních minutách, kdy se náš tým ještě nestačil ani rozkoukat a už prohrával 0:4, to vypadalo na velký příděl. Nakonec děvčata zabojovala a další dvě třetiny prohrála shodně o 2 góly. V zítřejším zápase tak můžeme očekávat z naší strany určitě zlepšený výkon a dokážeme, tak více potrápit soupeřky. Věříme, že se každým rokem podaří odehrát více takových zápasů a budeme připraveni na turnaje, které by se měli postupně připravovat i pro ženskou kategorii.