4. kolo Superligy: Bohemians mají jisté finále, Kenya duel o bronz

Superliga ČR má za sebou své čtvrté kolo základní části. V něm se rozhodlo o prvním finalistovi a také účastníkovi boje o bronz. Jisté také je, kdo bude hrát na finálovém dni o předposlední příčku.

Hráči Bohemians podruhé za sebou neinkasovali ani branku, když si tentokrát poradili s Plzní. Po vítězství 7:0 si zároveň s předstihem zajistili účast ve finále a Moe´s odsoudili k boji o předposlední pozici.

Důležitý zápas z pohledu boje o finále svedl proti sobě v zahajovacím utkání dne Ladronku a Teplice. Vyrovnaný duel nakonec pro sebe rozhodli Pražané, kteří tak před posledním kolem mají na svého soupeře náskok jednoho bodu.

Souboj nováčků letošního ročníku vyzněl jasně pro Kenya team. Ten rozhodl třemi góly v jediné minutě během druhé třetiny, pak už náskok proti odevzdané Příbrami jen navyšoval.

Podívejte se na sestřih branek.

BS Ladronka – Bosnia Online EU Teplice 4:3 (1:0, 2:3, 1:0)
Branky: 21. a 26. Boček, 2. Kratochvíl, 20. Sklenář – 18. a 21. Laňka, 23. Baran.
Ladronka: Víšek – Vodehnal, Eisman, Drahoš, Huráb, Kabele, Kratochvíl, Sklenář, Vondráček, Boček.
Teplice: Kalina – Česal, Voráček, D. Beganović, Baran, Hladík, Žárský, Laňka, Černý.

Profigroup Stěhování Příbram – Kenya team 4:10 (1:2, 2:4, 1:4)
Branky: 3. Malý, 14. Topor, 21. Klíma, 32. Procházka – 5., 20. a 29. Kohout, 18. a 32. Rom. Fink, 20. a 20. Rad. Fink, 10. Ryšavý, 30. Novotný, 36. Andras.
Příbram: J. Hájek – Bonk, Řezáč, Procházka, Kříž, Topor, Malý, Klíma.
Kenya: Pecho – Novotný, Rad. Fink, Rom. Fink, Andras, Ryšavý, Korbel, Kohout.

Bohemians 1905 – Moe´s Plzeň 7:0 (3:0, 1:0, 3:0)
Branky: 3., 4. a 13. Salák, 6. a 26. Nosek, 32. Radosta, 34. Mandík.
Bohemians: Pospíšil – Nosek, Sláma, Mandík, Radosta, Salák.
Plzeň: Šoltys – Primas, Pangrác, Kouřim, J. Vlk, Cuhra.

1. BS Bohemians 1905 4 4 0 0 0 33:3 12
2. BS Ladronka 4 3 0 0 1 29:13 9
3. Bosnia Online EU Teplice 4 2 1 0 1 26:20 8
4. Kenya team 4 1 1 0 2 21:28 4
5. Moe´s Plzeň 4 0 0 2 2 14:32 0
6. Profigroup Příbram 4 0 0 0 4 12:39 0

Střelci: 17 – Laňka (Teplice), 10 – Boček (Ladronka), 6 – Kohout, 5 – Andras (oba Kenya), Procházka (Příbram).

Příští kolo, 20. června: 17.30 Kenya team – Ladronka, 18.30 Teplice – Bohemians, 19.30 Plzeň – Příbram.