Boček bude výraznou posilou Bosňanů

beach soccer

TEPLICE – Pořádná štika uvízla v sítích teplického futsalového klubu SK Bosnia Online EU Teplice! Pro nadcházející sezonu mohou počítat s Martinem Bočkem, nejlepším střelcem v historii české reprezentace plážové kopané.

Prezident teplického klubu Adnan Beganović neskrývá z tohoto přestupu radost a pevně věří, že Boček bude jeden z nejlepších střelců A týmu v Krajském přeboru Ústeckého kraje v sezoně 2013/2014. Nová posila klubu s týmem trénuje a poskytla první rozhovor ohledně přestupu a nového působiště.

Jak hodnotíte přestup z FK Materia Sokolov do SK Bosnia Online EU Teplice?

Hodnotím ho jako pozitivní věc a možnost pomoct mladým talentovaným hráčům v jejich futsal kariéře a pomoct v rozvoji klubu Bosnia Online EU.

Znáte již někoho z klubu?

Znám prezidenta Adnana Beganoviće, jeho bratra Đenana a pár hráčů ze zápasu v plážové kopané.

Jste známý předevšim jako nejlepší střelec v histroii ČR v plážové kopané. Jak se vám líbí futsal?

Futsal jsem hrával dříve, nejvíce 2. ligu v klubu AC ROSE Kadaň a taky v Materii Sokolov, ale bohužel jsem již na něj neměl tolik času jako dřív, ale v zimě hrávám hodně turnaje a v letě malou kopanou.

Poté, co se zrodil váš přestup, tak jste se stal u fanoušků teplického týmu oblíbeným. Těší vás to?

Jsem tím velice překvapen a samozřejmě mě to těší. Co se týče marketingu a vybavení je klub na skvělé úrovni.

Své domácí zápasy budete hrát na Stínadlech ve sportovní hale. Jak se vám vůbec líbí město a co říkáte na fanoušky?

Město znám, jelikož jsem působil ve velkém fotbalu v Mostě a Ústi nad Labem. Je to velmi příjemné a klidné město. Fanoušci v Teplicích byli vždy skvělí.

Budou mít fanoušci klubu příležitost vás také vidět v dresu SK Bosnia v zápase plážové kopané?

Samozřejmě bych chtěl pomoct klubu i v plážáku a rád si s hráči zahraju, poradím a pomůžu i s tréninkem. Sice jsem hráčem Bohemians Praha, ale nějaký turnaj či přátelské utkání s hráči SK Bosnia určitě odehraji.