„Bosňáci“ usilují o vybudování hřiště

beach soccer

Teplice – Klub plážového fotbalu a futsalu SK Bosnia Online Eu založil Školu fotbalu. Má v plánu i vybudování hřiště pro plážový fotbal.

Tréninky, které mají za cíl přivést do klubu nové hráče, probíhají na hřišti ZŠ Edisonova. Bosna se chce věnovat ale i těm nejmladším, o čemž svědčí připravovaný nábor pro ročníky 2001 a mladší, který se bude konat na Edisonce 1. června.

SK Bosnia se zároveň chystá na nový ročník Super Ligy FAČR v plážové kopané. Její začátek by měl být na přelomu května a června. Hráči Bosny se těší hlavně na zápas s Bohemians, za které by měl nastoupit nejlepší střelec historie reprezentace České republiky Jan Koller.

Bosnia usiluje o vybudování hřiště na plážový fotbal. V celém Ústeckém kraji totiž neni ani jedno hřiště. V jednání je vybudování areálu v prostorách ZŠ Edisonova. ,,Dohodli jsme se s ředitelem školy panem Maškem, že Edisonka poskytne pozemek, my se budeme snažit sehnat investora a sponzory,“ prozradil prezident teplického SK Bosnia Adnan Beganović.

Další aktivitou žluto-modro-bílého klubu je futsal. Do sezóny 2013/2014 vstoupí ,, Bosňáci“ jako nováček okresního přeboru Teplicka. V rámci formování týmu je naplánováno několik přípravných zápasů. Jeden z nich se bude hrát v hale na Stínadlech už dnes od 18 hodin. Bosna se utká s účastníkem okresního přeboru Barsou Teplice. (fbi)