BSWW Tour: Mário Narciso prožil úspěšnou premiéru

Sen thajských fotbalistů o vítězství na domácím turnaji vzal za své během posledního hracího dne. Do reality je vrátila střelecká produktivita portugalského týmu, který domácí výběr porazil 6:2. Portugalci si z atraktivní destinace odváží pohár pro vítěze, úvodní mise nového trenéra Mária Narcise tak skončila zdarem. Palebnou sílu portugalského výběru nastartoval brankář Graça, na kterého v dalším průběhu zápasu navázali Nuno Belchior a Madjer. Zklamaní jsou po skončení turnaje Němci, po úvodním vítězství nad Portugalskem 3:2 to měli velmi dobře rozehrané, ale další dva zápasy již prohráli. Dost zamrzela nedělní porážka s Anglií. Němci se sice v tomto zápase dostali celkem pětkrát do vedení a v 33. minutě vedli ještě 5:3, ale závěr zápasu se lépe vydařil Angličanům, kteří dokázali v posledních vteřinách utkání vyrovnat z nohy Mitchella na 6:6 (chybělo 27 vteřin do konce) . Vzhledem k tomu, že ani prodloužení o vítězi nerozhodlo, přišel na řadu penaltový rozstřel. Zatímco Körner, který v základní hrací době vsítil hattrick, se neprosadil, tak zkušený Mitchell nezaváhal. I tak to Angličanům na lepší než čtvrté místo nestačilo.

Thajsko – Portugalsko 2:6
branky:

Německo – Anglie 6:6 (1:1, 3:2, 2:3), penalty 1:2
branky: 1-0: Kniller, min. 0 (1); 1-1: Evans, min. 0 (1); 2-1: Romrig, min. 8 (2); 2-2: Clarke, min. 7 (2); 3-2: Körner, min. 6 (2); 3-3: Mitchell, min. 2 (2); 4-3: Körner, min. 1 (2); 5-3: Keppinho, min. 9 (3); 5-4: Evans, min. 3 (3); 5-5: Temple, min. 1 (3); 6-5: Körner, min. 1 (3); 6.6: Mitchell, min. 0 (3)
penaltový rozstřel: Evans (ENG), proměnil; Weirauch (GER), proměnil; Day (ANG), neproměnil; Keppinho (GER), neproměnil; Körner (GER), neproměnil; Mitchell (ENG), proměnil.