BSWW Tour: První výhra v sezoně proti Slovensku

beach soccer

Ve čtvrtém zápase sezony si připsal český tým první vítězství. V duelu o 3. místo na turnaji v Linci se mu podařilo porazit Slovensko a připsal si cenné body do evropského žebříčku. Češi vstoupili do zápasu nadějně a v 9. minutě vedli 2:0 po brankách Martin Bočka. Soupeři se však podařilo vývoj otočit na svou stranu a po brankách trojice Obert, Kanyai a Kikuš vedli po 2. třetině 3:2. V poslední části ale našli čeští hráči opět recept na slovenskou obranu a díky dvěma trefám Michala Saláka otočili zápas ve svůj prospěch na 4:3. Tento stav byl již konečný.

ČR – Slovenko 4:3 (2:1, 0:2, 2:0)
branky: 2. Boček, 9. Boček, 27. Salák, 31. Salák – 12. Obert, 18. Kanyai, 24. Kikuš

sestavy:
ČR: Tomáš Židlický – Martin Boček, Pavel Stejskal, Michal Salák, Filip Vyhnal, Tomáš Nosek, Tomáš Huráb, Josef Vladyka, Jakub Mižár