Češi porazili Slovensko a po třech letech jsou opět vítězem turnaje v Linci

Branky: Ivan Merta, Marek Náhlovský
Sestavy:
Česká republika: Petr Víšek – Tomáš Huráb, Martin Chalupa, Pavel Stejskal, Tomáš Robb, Marek Náhlovský, Matěj Mráz, Ivan Merta, Michal Starec
Slovensko: Marián Dvoran, Branislav Pavle – Michal Kanyai, Michal Božík, Milan Orel, Tomšá Obert, Marek Paštrnák, Tomáš Bagin, Vladimír Drahoš, Marián Drahoš
Český tým vyhrál turnaj v Linci, když ve finále porazil Slovensko 2:0. Český tým předvedl opět dobrý výkon a svého soupeře od začátku utkání přehrával svým aktivním pojetím hry. Slovenský tým pozorně bránil, i přesto se český tým dostával často ke střelbě, ale v koncovce mu chyběl potřebný klid. Proto byl zápas až do samotného závěru výsledkově otevřený. Slováci nejzávažněji zahrozili až dvě minuty před koncem, ale brankář Petr Víšek své spoluhráče podržel skvělým zákrokem. O branky českého týmu se postaral v úvodní třetině Ivan Merta a v té závěrečné Marek Náhlovský. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen český kapitán Martin Chalupa, nejlepším brankářem Petr Víšek a nejlepším střelcem Ivan Merta (4 branky). Český trenér Michael Lukič tak po zápase zářil spokojeností: „Hráči splnili všechny stanovené taktické pokyny. Velmi mě potěšily výkony nováčků. Je vidět, že v týmu roste konkurence a máme na čem stavět. Musím však chválit všechny hráče. V sobotu i v neděli jsme byli lepším týmem. V obou zápasech jsme byli favoritem a svou pozici jsme potvrdili.“
Česká republika měla i své zastoupení mezi rozhodčími, jelikož na tento turnaj byl delegován Libor Kaštánek, který se svým maďarským kolegou pískal i finálový zápas. Třetí místo patří Maďarsku, které porazilo Rakousko 6:4. Domácí výběr zápas ztratil opět až v závěrečné třetině.

Česká republika – Slovensko 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Branky: Merta, Náhlovský