Český pohár: Plzeň Team obhájil prvenství na Orel Cupu

Vítězství na plzeňském turnaji Orel Cup obhájil celek Plzeň Team, který o svém prvenství rozhodl až v penaltovém rozstřelu proti týmu Allianz Plzeň. V napínavém finále se vedení ujal jako první Allianz, když se již ve druhé minutě prosadil Jan Harmady. O první obrat v zápase se však postarali hráči Plzeň Team, nejprve vyrovnal reprezentační bek Jakub Mižár a o tři minuty později přidal druhý gól Jakub Vavrač. Hráči celku Allianz však dokázali zápas zvrátit dvěma góly Martina Švejdy, když branka na 3:2 padla necelé dvě minuty před koncem. V posledních vteřinách ale dokázal vyrovnat Tomáš Peteřík, který tímto gólem též rozhodl o svém prvenství v tabulce střelců. Rozuzlení tak přinesla až třetí série pokutových kopů. Brankář Plzeň Teamu Zdeněk Daněk nejprve vyrazil střelu Ondřeje Hrubého a následně sám překonal nejlepšího brankáře turnaje Jakuba Štruna. Třetí místo letos patří hráčům Moe´s, kteří v boji o bronz porazili FC Professional Building 2:1. O jejich vítězství rozhodl v jedenácté minutě jejich kapitán Vladimír Sirotek. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Marek Bauer z týmu Moe´s.

Výsledky:

Skupina A:
Plzeň Team – Chelsea Revival  4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
branky: 1. Mižár, 3. Vavrač, 9. Fürbacher, 14. Peteřík – 6. Šimůnek

Moe´s – Ultimate Team 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
branky: 7. Sirotek, 12. Sirotek, 13. Bauer – 8. Liška

BS Elite Nezdice – Plzeň Team 1:6 (0:1, 0:2, 1:3)
branky: 15. Hrdlička – 5. Peteřík, 6. Fürbacher, 10. Vavrač, 11. Peteřík, 14. Peteřík, 15. Peteřík

Chelsea Revival – Moe´s 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
branky: 1. Fiřt, 12. Sirotek, 15. Bauer

Ultimate Team – BS Elite Nezdice 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
branky: 10. Holec, 13. Pekník, 15. Muriz – 12. Smitka

Plzeň Team – Moe´s 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
branky: 3. Peteřík

Chelsea Revival – Ultimate Team 1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
branky: 12. Mitas – 6. Pekník, 7. Liška

Moe´s – BS Elite Nezdice 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
branky: 5. Trnka, 9. Bauer, 14. Sirotek – 13. Netušil
ŽK: Kaprál (Nezdice)

Plzeň Team – Ultimate Team 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
branky: 1. Holý, 7. Fürbacher

Chelsea Revival – Elite Nezdice 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
branky: 4. Pyšek, 15. Pyšek – 2. Smitka, 6. Smitka, 10. Smitka

Pořadí skupiny A: 1. Plzeň Team 12 bodů (13:2), 2. Moe´s 9 bodů (9:3), 3. Ultimate Plzeň 6 bodů (6:7), 4. BS Elite Nezdice 3 body (4:12), 5. Chelsea Revival 0 bodů (6:14)

Skupina B:

Alianz Plzeň – Profesional Building 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
branky: 13. Švejda

FC Zmar – Dynamit Plzeň 6:2 (0:2, 3:0, 3:0)
branky: 7. Pekník, 8. Liška, 10. Liška, 11. Pekník, 11. Pekník, 13. Liška – 1. Fuja, 4. Mařán

FC Beach Bitches – Alianz Plzeň 1:7 (1:1, 0:2, 0:4)
branky: 2. Tančous –  3. Pubrle, 6. Čechura, 6. Švejda, 12. Čechura, 13. Koc, 14. Pubrle, 15. Zelenka

Profesional Building – Dynamit Plzeň 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
branky: 3. Hurda, 9. Hořánek, 12. P. Suchý

FC Zmar – FC Beach Bitches 1:1 (1:1, 0:0, 0:0)
branky: 1. Liška – 5. vlastí gól

Alianz  Plzeň – Dynamit Plzeň 6:0 (3:0, 2:0, 1:0)
branky: 2. Zelenka, 4. Zelenka, 5. vlastní gól, 9. Koc, 9. Koc, 13. Koc

Profesional Building – FC Zmar 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
branky: 8. Hurda, 9. Hořánek – 2. Pekník

Beach Bitches – Dynamit Plzeň 5:1 (1:0, 2:1, 2:0)
branky: 2. Škoula, 8. Kovanda, 9. Cígler, 11. Nahodil, 14. Braun – 7.  Mařán

Alianz Plzeň – FC Zmar 3:0 (3:0, 0:0, 0:0)
branky: 1. Koc, 3. Švejda, 4. Švejda

FC Beach Bitches – Profesional Building 0:0 (0:0, 0:0, 0:0)

Pořadí skupiny B:

1. Allianz Plzeň 12 bodů (17:1), 2. FC Professional Building 7 bodů (5:2), 3. FC Beach Bitches 5 bodů (7:9), 4. FC Zmar 4 body (8:8), 5. Dynamit Plzeň 0 bodů (3:20)