E.ON Beach Junior Cup se utěšeně plní

beach soccer

Start premiérového ročníku E.ON Beach Junior Cupu se nezadržitelně blíží. A vypadá to, že záměr uspořádat ve věkové kategorii U9 sérii turnajů, se setká s úspěchem. Více než dva týdny před prvním turnajem totiž mají pořadatelé přihlášeno celkem čtyřiadvacet družstev.

Plně obsazen je už turnaj v Českých Budějovicích. Poslední tři volná místa pak hlásí v Brně. Turnaje v Praze a Pelhřimově zatím na větší zájem čekají, ale stále je čas na přihlášení.

Velmi potěšitelný je fakt, že do turnajů se hlásí kluby ze všech výkonnostních úrovní. A přesně taková byla myšlenka celé akce – plážový fotbal je sportem úplně pro každého. Ten, komu to na fotbalovém trávníku moc nejde, může na písku vynikat a naopak.

A co vy? Přijedete to také zkusit? Přihlásit se můžete na http://www.eonrodinnyfotbalek.cz/beach.html

Přihlášená družstva k 8. 3.:

Brno (3. dubna): FC Sparta Brno, FK SK Bosonohy, Moravská Slávie Brno, Futsal Čelechovice na Hané/TJ Smržice, Rafk Rajhrad – 5 volných.
Č. Budějovice (9. dubna): Sokol Suchdol nad Lužnicí, Jihočeská fotbalová akademie, Fotbalový klub Borek, FC MAS Táborsko, Slavoj Hrdějovice, TJ Sokol Kamenný Újezd, Sokol Jindřichův Hradec, SK Dynamo České Budějovice, Tělovýchovná jednota Calofrig Borovany, SK Rudolfov.
Pelhřimov (10. dubna): FC Vysočina Jihlava, Bohemians Praha 1905 – 8 volných.
Praha (16. dubna): FC Barrandov, AC Sparta Praha dívky, FK Zlíchov 1914 – 7 volných