Euro Winners Cup: Kristall obhájil titul

beach soccer

2012 Lokomotiv Moskva, 2013 Kristall Petrohrad a 2014 … znova Kristall Petrohrad. I třetí ročník turnaje Euro Winners Cup ovládl ruský klub. Hráče Kristallu čekal ve finále domácí tým DomusBet Catania a poněkud překvapivě měl zápal jednoznačný vývoj. Ruský mistr jej vyhrál 6:2, když držel otěže utkání po celý zápas ve svých rukou. Hattrickem se na vítězství podílel ruský univerzál Romanov, kterého doplnili tři legionáři Llorenç, Datinha a Bruno Xavier. Na straně domácího týmu se prosadili v poslední třetině Brazilci Rodrigo a Fred.

Zápas o bronz s českou stopou

Bronz vybojoval ukrajinský šampion FC Vybor, který zápas proti Lokomotivu Moskva zlomil až v prodloužení díky brance Dejana Stankovice. Velké ocenění se dostalo českému rozhodčímu Liboru Kaštánkovi, který měl tu čest zápas o 3. místo odpískal jako hlavní rozhodčí.