Evropská liga: Proti Anglii bude chybět Stejskal

Český tým zahájí ve čtvrtek baráž Evropské ligy proti Anglii, tedy proti soupeři, se kterým se již střetl koncem června v rámci základní skupiny divize B této soutěže. Tehdy musel o vítězi rozhodnout až penaltový rozstřel, který se více vydařil Angličanům, kteří jej rozhodli ve svůj prospěch až v páté série. V poslední minutě tohoto duelu inkasoval druhou žlutou kartu, tedy zároveň červenou, český útočník Pavel Stejskal. Za což obdržel od BSWW stopku pro jeden zápas. Trenér Michael Lukič tak bude oproti předchozímu duelu nucen obměnit kompletní složení útoku. Soupeři bude chybět ze stejného důvodu James Temple, který viděl červenou kartu bez předchozího varování ve 30. minutě vzájemného utkání. Zápas proti Anglii se bude dle předběžného harmonogramu hrát od 12:45. V pátek se český výběr od 12:45 střetne s Řeckem a v sobotu jej od 10:15 čeká tradiční soupeř z Maďarska. Známé je i složení základních skupin Superfinále. Ve skupině A se utkají Rusko, Nizozemsko, Itálie a Španělsko, ve druhé skupině se pak představí Portugalsko, Polsko, Švýcarsko a Ukrajina.