Generálka na Evropskou ligu v Kolíně se vydařila

Poslední mezinárodní zápas České beachfotbalové reprezentace před plánovaným odjezdem do italské Catanie proběhl tento víkend ve středočeském Kolíně. Výběr trenéra Martina Dlouhého poměřil v sobotu síly před domácím publikem s naším východním sousedem ze Slovenska. Úvodní třetina vyzněla jasně ve prospěch našeho týmu, když po jejím konci svítil na ukazateli skóre výsledek 5:2. Také druhá třetina nabídla gólové hody, když se střelci trefili hned pětkrát. Výsledek pak ukazoval skóre 8:4. Třetí třetina však vyzněla jasně pro soupeře, který se dokázal prosadit čtyřikrát. Po jejím konci byl stav vyrovnaný 8:8 a rozhodnout muselo prodloužení nebo pokutové kopy. V nastaveném čase se podařilo tuzemským reprezentantům soupeře přehrát a vstřelit mu jeden gól a ustálit tak stav utkání 9:8. Generálka na EL tak měla pro náš tým nakonec přeci jen vítěznou tečku.

Kolínským divákům se reprezentanti představili také v neděli, když se naši hráči utkali s výběrem All Stars turnaje. Výhru však opět slavil tuzemský výběr, který zvítězil po základní hrací době 8:2.

Už příští týden vyráží naši hráči do Itálie k zápasům Evropské ligy, kde se ve skupině utkají s Kazachstánem, Anglií a Nizozemskem. Držíme palce kluci!