Intercontinental Cup: Finále bude soubojem titánů

Dubaj bude podruhé během tří dnů svědkem souboje těžkých vah. Do finále turnaje Intercontinental Cup postoupily týmy Ruska a Brazílie, které si tak zopakují vzájemný duel z konce základní skupiny. Rusko si dlouho hlídalo vcelku jasně vývoj semifinále proti Íránu, obhájci titulu, a v 28. minutě vedlo již 4:0. Írán ale předvedl drtivý finiš a svému soupeři zle v posledních minutách zatápěl. Kontaktní gól ale přišel až v poslední minutě a na vyrovnání tak nezbylo dostatek času.

Ve druhém semifinále si postup ohlídala Brazílie proti Portugalsku. Své vedení postupně navýšila až do tříbrankového trháku, který si dokázala hlídat. Na góly Belchiora a Madjera navíc dokázali Brazilci najít vždy rychlou odpověď a evropský favorit se tak musí spokojit se zápasem o 3. místo.

Rusko – Írán 4:3

branky: 1-0: Krash, min. 5 (1); 2-0: Romanov, min. 4 (1); 3-0: Shishin, min. 9 (3); 4-0: Paporotnyi, min. 8 (3); 4-1: H. Abdollahi, min. 6 (3); 4-2: A. Naderi, min. 5 (3); 4-3: M. Ahmadzadeh, min. 0 (3).

Portugalsko – Brazílie 3:5

branky: 0-1: Anderson, min. 3 (1); 0-2: Fernando DDI, min. 3 (2); 1-2: Belchior, min. 3 (2); 1-3: Sidney, min. 10 (3); 1-4: Rodrigo, min. 8 (3); 2-4: Madjer, min. 4 (3); 2-5: Fernando DDI, min. 4 (3); 3-5: Belchior, min. 2 (3).