Klokani měli čtvrtfinále na dosah

Další důležitý zápas měli před sebou hráči BS Bohemians 1905 v osmifinále Euro Winners Cup. 2. místo ve skupině jim do cesty připravilo silného protivníka Milano BS v čele s Amarellem. A byl to právě Amarelle, který ve druhé třetině rozvlnil síť za brankářem Millerem. Do konce druhé třetiny se však podařilo vyrovnat a úspěšným střelcem nebyl nikdo jiný než Martin Boček. Ve třetí třetině se po šancích na obou stranách krásně uvolnil Pavel Stejskal a nedal brankáři šanci. Závěrečné minuty však byly již v režii milánského týmu. Minutu před koncem vyrovnával Eudim a tentýž hráč z rohového kopu 18 vteřin před koncem dokonal obrat. Milánští tak zvítezili 3:2 a těší se ve čtvrtfinále na maďarský Goldwin Pluss. Český mistr i přes porážku může odejít se vztyčenou hlavou a nyní se soustředit na domácí Superligu, kterou má slibně rozjetou. V případě vítězství v Superlize si může účast v Euro Winners Cup za rok zopakovat.
Nyní se již můžeme těšit na zápasy národního týmu, který odstartuje turnaj v Bělorusku 3.-6.7. 2014 a dále bude pokračovat turnajem v Linzi 19.-20.7.2014. Kompletní harmonogram zápasů přineseme co nejdříve.
Dále v článku najdete výsledky zápasů osmifinále a také video zápasu …