Parádní rozjezd: úvodní víkend na Lipně se vydařil

beach soccer

Plážová kopaná si užívá v posledních dnech příjemné pozornosti. V areálu Olympijského parku Rio na Lipně si tento sport každý den přichází vyzkoušet desítky dětí i dospělých. Doražte i vy!

Hřiště u velkoplošné obrazovky bylo od prvních minut otevření parku v obležení zájemců. Během víkendu zde byl k vidění ostrý trénink reprezentantů a poté byla možnost si všechna specifika plážové kopané vyzkoušet na vlastní kůži. Petr Víšek, Filip Vyhnal, Jakub Mižár, Jaroslav Kovařík, Miloslav Klíma, Jiří Baran, David Radosta a Ivan Hašek si netradiční víkend v obležení svých fanoušků a potencionálních budoucích posil národního týmu užívali. Vyvrcholením každého prezentačního bloku byl zápas, kterého se v neděli zúčastnily i dobrovolnice s Olympijského parku.

Článek o prezentaci plážové kopané na Lipně najdete i na oficiálních stránkách parku: http://olympijskeparky.cz/clanky/v-t-mobile-arene-si-zahrali-cesti-reprezentanti-v-plazovem-fotbalu-s-verejnosti

Prezentační program však víkendem neskončil. I v průběhu všedních dní je připravena řada soutěží a například i open turnaje trojic. První se odehrál v úterý a prvenství v něm vybojoval tým FK Ostřížky. Druhý skončil Duranga tým a třetí Gigantov.

Další open turnaj trojic se bude konat ve čtvrtek. Tak přijeďte. I vy si můžete plážový fotbal vyzkoušet!