Plážák míří do haly, první kvalifikace už v půlce října

beach soccer

Od konce venkovní mistrovské sezony neuplynul ani týden a už je tu další možnost, kde se pořádně vyřádit při plážové kopané. Všichni míříme do haly!

Dlouhodobý turnaj 3BS Winter Cup, to je v kategorii mužů osm kvalifikačních turnajů, semifinále a finále. U žen, mladších žáků, starších a mladších přípravek pak budou čtyři kvalifikace a rovnou finále.

Systém je jednoduchý a zcela nekompromisní. Dál postupuje pouze vítěz. V každém turnaji se ve strahovské hale utkají vždy čtyři celky. Mohou to být stále ty samé celky nebo pokaždé úplně jiné. Je na každém fanouškovi našeho sportu, kolikrát si udělá čas a přijde se v pondělí večer proběhnout.

A pozor – hraje se pouze 3+1! Proto název 3BS Winter Cup. Jediným způsobem pro přihlášení je zaplatit startovné. To bylo vzhledem k nákladům za halu stanoveno na 700 Kč za tým. I kdyby vás tedy mělo být jen minimální počet, pořád vás tři utkání plážového fotbalu nevyjdou na víc než 200 Kč na osobu. Startovné posílejte na účet 670100-2200891302/6210. Do zprávy pro příjemce napište do jakého turnaje se hlásíte (datum a kategorii) a telefon na vedoucího, abychom jej mohli kontaktovat v případě, že by musel být turnaj zrušen.

Takže, kdo přijede bojovat o titul zimního krále plážového fotbalu?

Chci přihlásit tým
​na turnaj žen
Chci přihlásit tým
na turnaj mužů
Chci přihlásit tým 
na turnaj juniorů