Plážový fotbal zažil premiéru v Koryčanech

beach soccer

Fotbalon.cz pořádal 8.8.2015 první ročník amatérského turnaje v plážové kopané v Koryčanech, kterého se zúčastnilo 5 týmů z jižní Moravy. Slunce, písek, emoce a krásné góly bavily diváky, kteří sledovali z tribuny zápasy v plážové kopané. Po základní skupině a semifinálových bojích se ve finále potkaly týmy Ave BAR BAR (Uherské Hradiště) a Chřibští Medvědi (Střílky).

Zápas byl od začátku ve vysokém tempu, jelikož oba týmy chtěly turnaj vyhrát. Stav po dvou třetinách byl nerozhodný 3:3, soupeři bojovali o každý balón. Nakonec se radoval tým Ave BAR BAR, který dokázal vstřelit dva rychlé góly v poslední třetině, na ty už hráči ze Střílek nedokázali odpovědět. Nejlepším hráčem turnaje se stal brankář vítězného týmu Radek Janečka.

Pořadí týmů:

1. Ave BAR BAR
2. Chřibští medvědi
3. KMK Dynamo Brno
4. Fotbalon team
5. Tatran Koryčany

Oficiální vyjádření pořadatele Fotbalon:
„Průběh turnaje hodnotíme velmi kladně, jelikož všichni hráči byli spokojeni a dočkali jsme se také pozitivních ohlasů od diváků. Těšíme se na 2. ročník, který máme v plánu pořádat příští rok v červenci opět v Koryčanech. Děkujeme všem týmům a divákům, kteří vytvořili skvělou atmosféru na 1. ročníku Fotbalon beach cupu. Dále také panu Františkovi Trubačíkovi a personálu Koupaliště Koryčany, panu poslanci PS Josefovi Uhlíkovi za sponzorský dar, 1ENERGY a také celému Fotbalon Teamu.“

Fotogalerie: http://fotbalon.cz/1-rocnik-fotbalon-beach-cupu-se-vydaril