Prague BST: Ladronka se pokusí zaskočit favority

beach soccer

Fotbalisté Ladronky vynechali letošní ročník Zimní ligy, proto bylo velkým otazníkem, v jakém složení se představí na mezinárodním turnaji. V nominaci je řada známých jmen, ale také i několik nováčků, kteří tak budou mít tu čest si projít zatěžkávací zkouškou proti opravdovým mistrům. Vždyť Ladronku čekají ve skupině polský Grembach nebo německý Düsseldorf.

Mezi hlavní opory českého vicemistra se budou řadit brankář Tomáš Židlický, univerzál Tomáš Huráb, kanonýr Martin Dlouhý nebo kapitán Václav Spal. Vedle nich se budou zaučovat nová jména jako Bártl, Doležal, Kubišta nebo Krystyník.

Možná největším překvapením nominace je však jiné jméno. Na soupisce se objevil i exreprezentant Bronislav Šerák, který se v dresu Ladronky objevil naposledy v roce 2012. Turnaje se naopak nezúčastní jeden z objevů loňského léta Jakub Tošovský (rekonvalescence) nebo zkušený Milan Bouška.

Nominace:
Tomáš Židlický, Jan Bártl – Václav Spal, Jakub Slunéčko, Tomáš Huráb, František Sklenář, Martin Dlouhý, Jan Židlický, Jiří Doležal, Lukáš Kubišta, Pavel Krystyník, Bronislav Šerák