Pražačka bude i příští rok partnerem reprezentace

beach soccer

Subkomise plážové kopané dostala předčasný dárek k vánocům. Dosavadní generální partner mužské reprezentace Pražačka totiž prodloužil spolupráci i pro příští rok.

„Velmi si vážíme podpory Tradičního pivovaru v Rakovníku, který s námi procestoval již většinu Evropy. Věříme, že následující rok 2016 bude pro český plážový fotbal stěžejní a navážeme na poslední výkony reprezentace. Zájem o plážový fotbal stále roste a nás těší, že i nadále bude Pražačka naším hlavním partnerem,“ říká předseda subkomise Jan Dámec.

Mužská reprezentace má díky Pražačce pokrytou velkou část plánovaného rozpočtu na příští rok a může se tedy s plnou parádou začít chystat na účast v Evropské lize a kvalifikaci MS, které se na rok 2016 připravují.

Vedení české plážové kopané tak ubyl jeden díl náročné práce, spousta dalších však dál čeká. Na řadě je shánění zbývajících financí na pokrytí provozu reprezentace mužů a žen, pochopitelně i tuzemských soutěží jako je dlouhodobá liga, regionální soutěže či Český pohár.

Pokud byste měli zájem stát se partnerem některé ze soutěží nebo přímo české reprezentace, kontaktujte J. Dámce na mailu info@plazovakopana.cz nebo tel. čísle 602 140 476.