Příbramská liga: Moe´s dotahují čelo, Kamna skončila

beach soccer

Plzeňští po účasti (a třetím místě) v Superlize museli přeorientovat na skromnější podmínky příbramské soutěže a chvíli jim trvalo, než začali hrát svou hru. Fata tak vedla po první třetině 3:1 a vypadalo to na překvapení. To však Moe´s nedovolili. Během prostřední části srovnali, na začátku třetí odskočili a Fata poté už jen v závěru kosmeticky skóre upravila. V příbramské soutěži si odbyl premiéru v dresu Moe´s teprve čtrnáctiletý Lukáš Vlk.

Fata morgána – Moe´s Plzeň 5:6 (3:1, 0:2, 2:3)
Branky: 4. Bárta, 8. Procházka, 11. Hrstka, 34. a 36. M. Kříž – 6. Sirotek, 19. Vlk, 23. a 27. Šoltys, 28. a 32. Primas. Bez karet. Sled skóre: 1:0, 1:1, 3:1, 3:6, 5:6.
Fata: Procházka – Hilman, J. Kříž, M. Kříž, Hrstka, Bárta.
Plzeň: Šoltys – Primas, J. Pekník, Řežábek, Vlk, Sirotek, Bartl, Kouřim.

Souboj favoritů pro Plzeň
Parádní fotbal s řadou šancí na obou stranách nakonec opět vyzněl těsně lépe pro Plzeňské. Duel směřoval do prodloužení, ale ve 34. minutě vzal na sebe zodpovědnost Bartl a ránou z 12 metrů poslal Plzeň do vedení 7:6. Spoluhráči si ho dobírali, že tím trochu odčinil předchozí dva fauly ve vlastním vápně. Ponožky se vrhly do útoku, ale znovu inkasovaly. V poslední vteřině pak přeci jen stihly snížit.

Ponožky v sandálech – Moe´s Plzeň 7:8 (1:2, 4:2, 2:4).
Branky: 2. Kříž, 15. Šutek, 16. a 22. Šlechta, 23. Jech, 27. Kříž, 36. Jech – 4. Sirotek, 4. Řežábek, 13. Bartl, 17. Primas, 25. Řežábek, 26. Primas, 34. Bartl, 36. Pekník. Bez karet. Sled skóre: 1:0, 1:3, 3:3, 3:4, 5:4, 5:6, 6:6, 6:8, 7:8.
Ponožky: Pištora – Kříž, Šutek, Šlechta, Kuba, Jech, Drašnar.
Plzeň: Šoltys – Primas, J. Pekník, Řežábek, Vlk, Sirotek, Bartl, Kouřim

Dvojnásobný vítěz se odhlásil
Kamna OLE!, dvojnásobný vítěz naší ligy, ohlásil předčasný konec v letošní sezoně. „Po konzultaci s klukama jsme se rozhodli dál nepokračovat v plážáku, v dalším průběhu s náma teda nepočítej,“ píše šéf klubu Honza Zykán. Jelikož letos odehráli pouze polovinu utkání a nezaplatili startovné, všechny jejich dosavadní výsledky budou anulovány.