Příbramská liga: Ponožky vedou, Kamna v problémech

beach soccer

Vyrovnaný zápas s řadou šancí na obou stranách. Křížák nastřelil v utkání dvakrát tyč a dokázal dorovnat tříbrankovou ztrátu. V poslední části však už střílely góly jen Ponožky. Zajímavostí zápasu bylo, že byl odehrán bez rozhodčího. Čas hlídal střídající hráč Ponožek, fauly si soupeři přiznávali a ani za vyrovnaného stavu nedošlo k žádnému konfliktu.

FC Křížák – Ponožky v sandálech 5:8 (2:2, 3:3, 0:3)
Branky: V. Waldhauser 2, Kozelka 2, vlastní – Šlechta 4, Kuba, J. Hájek,Drašnar, Jech. Bez karet. Sled skóre: 2:0, 2:5, 5:5, 5:8.

Křížák: Prostecký – V. Waldhauser, R. Waldhauser, Pánek, Velebil, Kozelka.
Ponožky: Jech (od 25. J. Hájek) – J. Hájek, D. Hájek, Kříž, Šlechta, Kuba, Drašnar.

3 body pro Hbity i bez největší hvězdy

Hbitští znovu prokázali, že jejich výkon není pouze o kanonýru F. Řezáčovi. Potřetí nastoupili bez něj a potřetí vysoko zvítězili. Rozhodnuto bylo už po první třetině. Zbytek zápasu se už dohrával jen z povinnosti.

Fata morgána – Bombarďáci Dolní Hbity 2:10 (0:5, 1:1, 1:4)
Branky: 24. a 26. Procházka – 2. Humňal, 6. a 8. J. Řezáč, 9. Humňal, 10. a 17. Valta, 28. Pazderka, 31. Humňal, 33. Valta, 34. Červenka. Bez karet. Sled skóre: 0:6, 2:6, 2:10.

Fata: Blajer – Procházka, M. Kříž, J. Kříž, L. Řezáč, Poulíček, Bárta.
Hbity: Rondzik – Červenka, J. Řezáč, Pazderka, Humňal, Valta.

První vítězství pro Křížák

Kamna se dvě hodiny před zápasem omluvila. Vzhledem k tomu, že všechna ostatní mužstva ke svým utkáním nastoupila a protože Křížák nesouhlasil s přeložením, byl duel zkontumován.