Příbramský plážák oživí i několik reprezentantů ČR

beach soccer

Příbram – Zkušební ročník Příbramské ligy plážového fotbalu, který začne již v pondělí, slibuje hodně zajímavou podívanou. Mezi šesti účastníky je totiž i jeden, v jehož kádru je hned několik českých reprezentantů!

Tímto celkem je BS Ladronka. Čerstvě druhý nejlepší celek pražské ligy, který v pondělí podlehl v Superfinále celku Bohemians na penalty, se přihlásil na poslední chvíli. „Pražané budou jednoznačnými favority na prvenství. Vždyť v pondělí jim těsně unikl postup do evropské Ligy mistrů! Ostatní celky se jim budou asi jen těžko rovnat. Ale kdo ví, třeba Ladronka v naší lize bude chtít vyzkoušet nové hráče a na čele se bude pohybovat někdo jiný. Ale být soupeři, spíš bych na to moc nevsázel,“ předpovídá možný scénář premiéry plážového fotbalu v Příbrami pořadatel Jan Hájek.

Kromě BS Ladronka budou o body bojovat ještě plzeňští MOE´s a pak čtveřice týmů z Příbrami – Ponožky v sandálech, Kamna OLE!, Fata morgána a FC Křižák. „Pro příbramské týmy to bude o sbírání zkušeností. Asi se poperou o bronz,“ říká Hájek.

Bude se hrát systémem každý s každým, vždy v pondělí od 18 hodin v areálu SK Spartak.

Program 1. hracího dne, pondělí 5. srpna: 18.00 Fata morgána – MOE´s Plzeň, 18.50 BS Ladronka – FC Křižák, 19.40 MOE´s Plzeň – Ponožky v sandálech.

Odkaz na článek: Příbramský plážák oživí i několik reprezentantů ČR