Příprava: Český tým nestačil na Bělorusko

Ve druhém zápase nás čekal domácí tým Bělorusko. Naši hráči věděli, že pokud chtějí myslet na lepší umístění než třetí místo, je nutné domácí porazit alespoň o 2 branky. Již od začátku zápasu, ale ukázali domácí kdo je doma. Jestliže se nám proti Íránu podařilo využít začátky obou třetin, pak tentokrát to bylo naopak. Běloruský tým se v první i druhé třetině trefil hned ve 2. minutě a když přidal v polovině zápasu 3 gól bylo rozhodnuto. Ve třetí třetině soupeř vstřelil již 4 gól, ale našim se podařilo zásluhou Ivana Haška alespoň snížit. Běloruský tým do konce přidal ještě jeden a ukončil zápas výsledkem 1:5. Zítra se utká Bělorusko s Ííránem o vítězství v turnaji. Nás může těšit fakt, že i s širším reprezentačním týmem můžeme hrát zápasy se zkušenějšími soupeři, což se ukázalo v prvním zápase proti Íránu, který je nejlepším asijským týmem současnosti. Další zápasy nás čekají za 14 dní v Linzi a poté již kvalifikace EBSL v Siofóku.Česká republika – Bělorusko 1:5 ( 0:1, 0:2, 1:2 )

Branky: 2. min. Miranovich, 14. min. Slavutsin, 18. min. Klimchanka, 31. min. Hardetski, 33. min. Hašek, 34. min. Miranovich

Žlutá karta: 1. min. Huráb

Sestava ČR: 1 Tomas Zidlicky (GK), 16 Patrik Malina (GK), 17 Tomas Hurab, 7 David Radosta, 4 David Poznicek, 6 Ivan Hasek, 12 Tomas Lukic, 10 Martin Chalupa (C), 14 Filip Vyhnal, 5 Michal Salak

Sestava Bělorusko: 12 Vadim Aliashkevich (GK), 22 Yauhen Lazitski (GK), 7 Ivan Miranovich, 2 Vadim Bokach (C), 11 Aliaksandr Karpau, 18 Ivan Kanstantsinau, 14 Yahor Hardetski, 9 Siarhei Klimchanka, 10 Aleh Slavutsin, 13 Illya Savich