Prvenství v lize plážového fotbalu jasně získala Kamna OLE!

Příbram – Zkušební ročník Příbramské ligy plážového fotbalu je minulostí. V pondělí 2. září jej uzavřely poslední dva zápasy o konečné umístění.

Nejprve proti sobě stanuly třetí a čtvrtý celek základní části, tedy Fata morgána a Ponožky v sandálech. V základní části skončil duel výhrou Fata morgány 7:5 a i tentokrát se oba soupeři tahali o každý metr hřiště. Po závěrečném hvizdu se tentokrát radovaly Ponožky v sandálech a získaly tak nejmenší z připravených pohárů.

Finále proti sobě svedlo příbramská Kamna OLE! a plzeňský tým MOE´s. I jejich duel v základní části byl hodně dramatický a podobný scénář se očekával i tentokrát. Jenomže vše bylo jinak. Hosté ze Západních Čech se drželi pouze první třetinu. Po přestávce dala Kamna čtyři góly během čtyř minut a bylo rozhodnuto. Zápas se poté víceméně jen dohrál.

Korunu krále střelců uhájil Petr Procházka z týmu Fata morgána. Nejlepším brankářem byl vyhlášen Václav Falc z Ponožek v sandálech, který jako jediný ze všech strážců branek absolvoval všechny duely. Pořadatelé také odměnili nejmladšího účastníka turnaje, kterým byl čtrnáctiletý Daniel Hájek z týmu Ponožky v sandálech.

Finále: Kamna OLE! – MOE´s Plzeň 10:1 (1:1, 6:0, 3:0). Branky: 10., 17., 24. a 27. Krejčí, 14., 18., 18. a 36. Zykán, 22. Suchý, 32. Sládek – 9. Bodanský. Sled skóre: 0:1, 10:1. Kamna: Poplštein – Branžovský, Sládek, Janů, Zykán, Krejčí, Pravda, Suchý. Plzeň: Sanelo – Pekník, Kouřim, Fiřt, Sirotek, Bodanský, Košař, Prokopec.

O 3. místo: Fata morgána – Ponožky v sandálech 6:8 (1:2, 4:3, 1:3). Branky: 5., 19. a 20. Řezáč, 16., 22. a 28. Procházka – 17., 26. a 34. J. Hájek, 9. a 23. Kříž, 3. Falc, 15. D. Hájek, 25. Bernát. ŽK: Bernát. Sled skóre: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:4, 5:4, 5:7, 6:7, 6:8. Fata: Bonk – Skalický, Procházka, Řezáč, Hoshko, J. Kříž. Ponožky: Falc – J. Hájek, D. Hájek, Kříž, Jech, Bernát, Kuba.

Střelci: 16 – P. Procházka (Fata morgána), 12 – V. Sirotek (Moe´s), J. Hájek (Ponožky), 11 – J. Zykán (Kamna), 10 – V. Kříž (Ponožky).

Odkaz na článek: Prvenství v lize plážového fotbalu jasně získala Kamna OLE!