Reprezentaci se nedaří na finálovém turnaji EBSL

Česká reprezentace odehrála v Moskvě 2 zápasy. V prvním zápase prohrála s týmem Běloruska 2:6. Utkání se zlomilo ve 2. třetině, když soupeř v rozmezí 3 minut utekl o 3 branky. Ve druhém zápase proti Turecku se vše rozhodlo již v první třetině, která skončila 0:5. V dalším půběhu skóre již narůstalo a zastavilo se na rekorní porážce 2:12. V nedělním zápase tak bude hrát reprezentace o 5. místo proti Nizozemsku již v 8.30.

Do příští sezóny, kdy se koná kvalifikace MS 2013 tak budeme vstupovat sice se skvělým výsledkem z Berlína, ale s vědomím, že absence klíčových hráčů (Židlický, Kovařík, Kubice, Boček, Lukič) je citelná a bez nich se nelze měřit s evropským průměrem. Pro všechny nové hráče a realizační tým je tato sezóna především o načerpání zkušeností. Další informace na www.beachsoccer.com nebo http://www.facebook.com/beachsoccercz. Zítřejší zápas je možné také sledovat na www.onlajny.cz. Live komentář pro vás připravuje Lukáš Pechmann.