SK Bosnia je v novém roce silnější než kdy dříve

beach soccer

Teplice – Od příští sezony nový účastník okresní futsalové ligy SK Bosnia Online EU má za sebou další přípravné zápasy, které mužstvo zocelily a ukázaly, že se „Bosna“ vydává správnou cestou. Zároveň ale má vedení klubu pro své fanoušky zajímavé informace, které se týkají plážového fotbalu, v němž také působí.

„Ve futsalovém týmu panuje skvělá atmosféra, hráči jsou ve velice dobré formě a tým je sladěný lépe než kdy předtím,“ říká prezident SK Bosnia Adnan Beganović po vysokých výhrách nad SKP Gladiators (16:4) a Barsou Teplice (12:3). „Ustálili jsme sestavu a vše funguje na sto procent,“ doplňuje. „Od futsalové soutěže, od které se zapojíme na podzim, si slibujeme dobrou úroveň. Chtěli bychom maximálně pozvednout dobré jméno soutěže. Ještě sehrajeme několik přátelských zápasů.“

Za uplynulé období Bosnia nabrala zase o něco více zkušeností. „Naplno jsme také rozběhli ve všech směrech činnost klubu,“ má Beganović radost. Donedávna se zabýval pouze plážovým fotbalem, nyní ale Bosnia přibrala futsal a zdá se, že to byla výborná volba. Plážový fotbal ale na druhou kolej nehází. „Naše spolupráce je čím dál větší po celé EU s různými partnery klubu. Tím nejznámějším je ale italský velkoklub Internazionale Beach Soccer (Inter Milan) se kterým máme domluvené přátelské utkání, které se bude hrát v Miláně. Chtěli bychom ve městě módy odehrát několik přátelských zápasů během jednoho dne,“ informuje Beganović. Jména dalších klubů, s nimiž se Bosnia střetne, prozradí koncem března. „Budou to ale zvučná jména. Zatím je vše ve fázi domlouvání,“ uzavírá šéf klubu s bosenskými kořeny.