SK Bosnia Online EU Teplice mistrem ČR!

Je rozhodnuto! Premiérový titul získali hráči SK Bosnia Online EU Teplice, když v prodloužení porazili dosavadního mistra BS Ladronka Praha 7:5.
Po nervydrásajícím závěru, tepličtí hráči ukázali svou sílu a v prodloužení dokázali dvěma góly rozhodnout ve svůj prospěch. Tepličtí od začátku neponechali nic náhodě a po 15. minutách již vedli 3:0. Až do 21. minuty se snažila Ladronka skórovat, ale míč do branky nepustil skvěle chytající Václav Šlégr. To by ovšem nesměla mít Ladronka ve svých řadách zkušené hráče, aby zápas nedokázala zdramatizovat. Hlavním střelcem večera se stal Martin Boček, který si připsal 4 zásahy a dovedl zápas gólem 10 vteřin před koncem do prodloužení. Zde však řádil nejlepší střelec a hráč zápasu David Černý, který si připsal 3 branky a stal se také nejlepším střelcem celé Superligy. Po několika letech se tak titul stěhuje z Prahy do jiného města a na rok se z titulu budou radovat v Teplicích. Gratulujeme!