Start soutěží se blíží!

beach soccer

Již v červnu se rozjede kolotoč soutěží v plážové kopané i u nás! Buďte u toho i Vy! Nyní můžete sázet na ligové či reprezentační zápasy! Vyhrávat ceny ve virtuální hře! Výhodné týmové nabídky ve Fan Shopu! Jet s reprezentací do Francie! Turnaje na výběr v různých koutech republiky! Proto neváhejte a zkuste si zahrát plážový fotbal! 

Po úspěšné přestavbě Českého poháru je připraveno několik regionálních kvalifikačních turnajů, kterých se můžete ještě zúčastnit a jako vítězné mužstvo odjet na národní finále. Nejlepší hráči jednotlivých turnajů budou pozváni na trénink reprezentace, kde mohou ukázat své kvality. (možnost přihlášek zde).

V současné době již probíhá pražská základní část Superligy, plzeňská základní část se rozjede 30.června (info zde). Tři nejlepší týmy z každé divize si zajistí postup do Superfinále soutěže. Vítěz Superligy bude mít právo reprezentovat Českou republiku na mezinárodním turnaji Euro Winners Cup (podrobnosti zde). V Praze je navíc připravena BeachSoccerPraha liga, kde nejlepší tým postoupí v příštím ročníku do Ladronka ligy.

Kromě soutěží pro dospělé se budou konat i letní ligy mládeže, které navazují na úspěšné zimní soutěže (více informací a možnost přihlášek zde).  
A dále je možné se zúčastnit nebo připravit turnaje žen, veteránů a dalších kategorií. Pokud máte zájem, prosím napište informaci zde a my Vám pošleme bližší informace. Již nyní je možné najít turnaje na mapě plážové kopané (průběžně je aktualizujeme a doplňujeme).