Superliga: Bohemka obhájila titul, Plzeň nakonec až třetí

beach soccer

Pondělní večer přinesl velké drama. Před posledním kolem Superligy v plážovém fotbalu měly za určitých okolností šanci na titul ještě tři týmy, a tak se bylo na co dívat. V úvodním zápase programu porazili hráči Bohemians vysoko 14:3 Žižkov a posunuli se na průběžné první místo tabulky, které před posledním kolem držel Plzeň Team. Šesti góly se na výhře podílel Jan Koller, kterému zdatně sekundoval Martin Boček (5 branek). Vítězstvím Bohemky se rozplynuly naděje hráčům týmu Junioři ČR, kteří drželi po 6 kolech 3. místo.
Plzeň Team se mohl vrátit na první příčku o necelé dvě hodiny později. V cestě mu však stál tým Juniorů. Plzeňáci se dostali třikrát do vedení (1:0, 2:1, 3:2), ale v 31. minutě David Pozníček vyrovnal na 3:3 a o minutu později vstřelil vítězný gól jeho spoluhráč Filip Vyhnal. Plzeň Team již odpověď nenašal. Klokani tak udrželi první místo a opět si zahrají Ligu mistrů.

Výsledky posledního kola Superligy plážového fotbalu
BS Bohemians 1905 – FK Viktoria Žižkov 14:3 (branky: Koller 6, Boček 5, Kubice 2, Vladyka – Karel, Krahulec, Jeřábek)
Plzeň Team – Junioři ČR 3:4 (branky: Peteřík 2, Salák – Pozníček 2, Vyhnal, vlastní gól)
Moe´s Plzeň – Braník BS 3:0