Superliga: Cinda poprvé vyhrála, klokani do čela

5 dní, 6 bodů. Fotbalisté Bohemians 1905 zvládli nejdříve dohrávku 5. kola proti Teplicím a o pět dní později si poradili i s týmem Stodůlek, které porazili 5:2. Vidět byl opět Michal Salák, nová posila klokanů, který vstřelil dva góly. Papírový favorit svou pozici naplnil až ve druhé polovině zápasu. Do té doby držel soupeř krok a ještě na začátku 20. minuty byl stav nerozhodný 2:2. Jenže následně udeřilo gólové kladivo Bohemians Martin Boček, kterého následně dopnil David Radosta, autor zbylých branek.

V souboji Juniorů a Cindy byla první letošní výhra pro jednoho z účastníků tohoto klání. Té se nakonec dočkal výběr Cindy, který si vypracoval průběžné vedení 4:1, které Junioři dokázali dotáhnout na rozdíl jediné branky. Ve 33. minutě ale udeřil Lukáš Krabec, hrající trenér Cindy a postaral se o vítězný gól zápasu.

Urputná bitva plná branek. Tak to byl duel Plzeň – Teplice, ve kterém bylo k vidění 17 branek. Přetahovaná o vedení, ve kterém  se oba týmy průběžně střídaly nakonec vyhrál plzeňský klub Moe´s, který dopravil rozhodující trefu do sítě soupeře v poslední minutě prodloužení. Ve hře o 3. místo jsou tak ještě tři týmy. Teplice, Stodůlky i Plzeň. Naopak o titul si to v přímém duelu rozdají Bohemians s Ladronkou.