Superliga: Klokani zpět v čele

beach soccer

Superliga v pondělí pokračovala 4. kolem a v úvodním duelu na sebe narazily dosud dva neporažené týmy. Hráči Bohemians byli nakonec v zápase proti Juniorům úspěšnější a zápas vyhráli 6:4, ale nováček soutěže jim zdatně zatápěl a po první části byl stav nerozhodný 2:2. V té druhé si ale klokani vytvořili rozhodující náskok, když odskočili do vedení 5:2. A své třetí ligové vítězství si již do konce zápasu pohlídali. Hattrickem se na triumfu podílel Jan Koller.

Prvních tří bodů se v sezoně dočkal Braník, když se mu podařilo otočit zápas proti Žižkovu. Ten se ujal tak jako před týdnem v první třetině vedení 3:0 a opět jej prohospodařil. Tentokrát ztratil i celé utkání. Divokou přestřelku nakonec rozhodl slovenský reprezentant ve službách Braníku Marián Drahoš.

Na čelo soutěž se podobě dotáhl i Plzeň Team. Mistr ligy z roku 2011 dlouho hledal klid v zakončení. První gól vstřelil až v 17. minutě, když už prohrával s Ladronkou 0:2. Ve druhé části ale našel střeleckou pohodu Tomáš Peteřík, který velkou měrou (4 góly) přispěl k obratu zápasu.

Junioři ČR – Bohemians 1905 4:6 (2:2, 0:3, 2:1)
branky: 3. Radosta, 8. Radosta, 27. Hašek ml, 36. Radosta – 2. Boček, 12. Boček, 13. Koller, 14. Stejskal, 17. Koller, 31. Koller

Braník – Viktoria Žižkov 7:6 (2:4, 4:2, 1:0)
branky: 6. Robb, 11. Mráz, 18. Kodytek, 19. vlastní Vondráček, 20. Průša, 23. Robb, 32. Drahoš – 2. Horejc, 4. T. Lukič, 5. Šostý, 11. Bláha, 17. Hakl, 22. T. Lukič

Plzeň Team – Ladronka Praha 6:4 (0:2, 3:2, 3:0)
branky: 17. Vavrač, 19. Peteřík, 21. Peteřík, 26. Peteřík, 30. Holý, 33. Peteřík – 6. Eisman, 13. Huráb, 20. Sklenář, 22. Huráb