Superliga: Nováček potrápil Ladronku

Rovněž druhé kolo Superligy přineslo podobný scénář jako to úvodní. Dva zápasy skončily poměrně jasným vítězstvím jednoho z týmů, kdežto ten závěrečný přinesl velké drama, které vítěze v základní hrací době nenašlo. V úvodním duelu vyhrál tým Teplic nad Juniory 5:1, když ústřední postavou zápasu byl opět Lukáš Krok. Nadějný útočník navazál na týden starý, velmi vydařený výkon a vstřelil další dva ligové góly.

V následujícím zápase si s velkou chutí zastříleli hráči Bohemians, kteří zdolali Moe´s Plzeň 7:1. Ještě v polovině zápasu byl stav pouze 2:1, ale ještě do konce druhé třetiny dokázali klokani odskočit na rozdíl tří gólů po trefách dua Stejskal – Vyhnal. V poslední třetině si pražský tým pohlídal zisk 3 bodů a dokázal své vedení navýšit o další tři branky.

Výkony všech hráčů ve 2. kole zastínil útočník Stodůlek Petr Vondráček, autor čtyř branek. Do napínavého duelu s Ladronkou vstoupil jeho tým velmi dobře a v úvodu 12. minuty se ujal vedení 3:1, ale sérií pěti branek v řadě dokázala Ladronka vývoj zápasu zcela jasně otočit a zdálo se, že kráčí za ziskem tří bodů. Jenže hráči Stodůlek dokázali v poslední třetině skóre srovnat na 6:6. Rozhodnutí padlo tedy až v prodloužení po trefě Jakuba Tošovského.