Superliga: Teplice útočí na čelo tabulky

beach soccer

Trápení Juniorů pokračovalo i ve čtvrtém kole. Tým, který před začátkem sezony opustila skupina hráčů přestoupivších do Bohemians 1905, tentokrát nestačil na Ladronku Praha. Pražský tým tak poskočil do čela soutěže o dva body před Bohemians. Juniorům nepomohla ani překvapivá posila, když za ně nastoupil Jan Dámec, předseda českého plážového fotbalu. Zápas se opět vydařil zkušenému Martinovi Dlouhému, který vstřelil pět branek (celkem již 14!).

Fotbalisté Teplic poskočili po jasné výhře nad Cindou na třetí místo Superligy. Hráči Cindy sice ohlídali Lukáše Kroka, nejlepšího střelce soupeře, ale toho dokázali zastoupit Jiří Baran a Ondřej Choutka, kteří vstřelili po dvou brankách. Ještě v polovině zápasu byl stav pouze 3:2 pro Teplice, ale v rozmezí 23. až 30. minuty si severočeský tým vytvořil rozhodující trhák (6:2) a zápas dovedl do vítězného konce.

Vyrovnaný zápas spolu sehráli Plzeň a Stodůlky. Ani jeden tým nebyl schopen utéct do brankového trháku a vedení se přelévalo z jedné strany na druhou. Rozhodnutí přišlo až v předposlední minutě. Za nerozhodného stavu 4:4 dokončil hattrick Petr Vondráček, jeden z nejlepších střelců soutěže, a zajistil svému týmu historicky první ligové body.