Teplická Bosna skončila ve čtvrtfinále

beach soccer

Teplice – SK Bosnia Online EU Teplice skončila na 8. ročníku Mezinárodního mistrovství České Republiky v plážové kopané ve čtvrtfinále. „Výkon mužstva byl velice dobrý, bohužel jsme v zápase o semifinále prohráli s UJEPem po nešťastné brance 0:1 a vypadli. Mužstvo ale ukázalo svojí sílu. Ve skupině C obsadilo 2. místo, s čímž jsem byl velice spokojen. Vítězství v osmifinále nebylo také lehké, po prodloužení jsme vyhráli nad celkem Petrohradská až na penalty. Postup vychytal brankář Daniel Číhal. Chválím kluky za odvedený výkon a pevně věříme, že příští rok budou výsledky ještě lepší, máme mladý kádr, na kterém budeme v dalších letech stavět,“ řekl prezident klubu Adnan Beganović.

Mistrovství České Republiky se zúčastnilo 20 týmů, které byly rozděleny do 4 skupin. Bosna ve své skupiny porazila All in Chodov 3:2 a ZV Thierstein kontumačně 3:0. Remizovala s Beach Polabí 2:2 a prohrála s Alianz Plzeň 3:4. Výsledkem bylo druhé místo ve skupině a postup do osmifinále. V osmifinále teplické družstvo porazilo tým Petrohradská na penalty, když po prodloužení byl stav nerozhodný 4:4. Ve čtvrtfinále vystavil Bosňákům stopku UJEP (0:1). Ve skupinách se hrálo 1×15 minut, osmifinále a čtvrtfinále 1×20 minut.

Za Bosnu skórovali:Patrik Tesař (4), Đenan Beganović (3), Jiří Baran (2), Stanislav Barák (3), Patrik Klačan (1).

Soupiska SK Bosnia Online EU Teplice: Daniel Číhal, Patrik Tesař, Patrik Klačan, Michal Špicar, Jiří Baran, Stanislav Barák, Đenan Beganović, Adnan Beganović

Odkaz na článek: Teplická Bosna skončila ve čtvrtfinále