V Barceloně proběhlo rozlosování předkola Euro Winners Cup 2017 Nazaré!

beach soccer

Nejprestižnější klubová soutěž Evropy v plážové kopané, neboli Beach soccer Euro Winners Cup 2017 Nazaré zná své účastníky i v kvalifikační části – preliminary round. Rozlosování skupin je již známo a Český zástupce SK Bosnia Online EU Teplice zamířil přímo do skupiny A.

Další historickou změnou kromě destinace je nově i preliminary round a tak je liga mistrů o to zajímavější pro fanoušky plážové kopané na celém světě. Česká republika má dva zástupce v této nejprestižější Evropské soutěži mužů a to úřadujícího mistra Superligy 2016 Beach Soccer Ladronka Praha a bronzová SK Bosnia Online EU Teplice.
Včera po rozlosování preliminary round EWC se dozvěděla SK Bosnia Online EU Teplice svojí skupinu a své soupeře. Teplická Bosnia zamířila přímo do skupiny A, kde své síly poměří se soupeři: BSC Artur Music (UKR), FC Delta (RUS), Littoral Beach Soccer Dunkerquois (FRA).
Historický zápis pro město Teplice, Ústecký kraj a dokonce i severní Čechy, kde je SK Bosnia Online EU Teplice jediným představitelem v nejvyšší tuzemské soutěži Superliga Beachsoccer ČR. Teplice se v sezóně 2016 umístili na historicky nejlepší třetí bronzové příčce a zároveň nejlepším střelcem Superligy 2016 je teplický hráč Denis Laňka.
Už brzy Vám zveřejníme více informací z tábora SK Bosnia Online EU Teplice. Preliminary round zahájí 26.května a skončí 28.května. Den poté 29.května již bude následovat hlavní část ligy mistrů plážové kopané, neboli Euro Winners Cup 2017 Nazaré.

Přinášíme první ohlasy z tábora týmu SK Bosnia Online EU Teplice:

Vyjádření prezidenta: ,, Je nám velkou ctí zúčastnit se nejprestižnější Evropské soutěže Euro Winners Cup 2017 Nazaré. S losem jsem velice spokojen a doufám, že fanoušci klubu také. V tuto chvíli bych nerad přibližoval bližší informace, ale velice brzy se vše dozvíte. Nejdříve svoláme tiskovou konferenci a vše zveřejníme přes naše mediální partnery. Přeci jen přátelé liga mistrů je liga mistrů a tímto jsme zvládli další historický zápis a to mě velice těší a pevně doufám, že Vás také. ´´ prohlásil prezident klubu Adnan Beganović.

Vyjádření kapitána: „Pro náš klub je to historický zápis. Osobně jsem hrdej na to, že jsme to dokázali a poměříme své síly s nejlepšíma z nejlepších na Evropské scéně plážové kopané v dresu SK Bosnia Online EU Teplice.“ prohlásil kapitán beachsoccer mužstva Teplic Jiří Baran.

Na video z losování se můžete podívat zde: https://www.facebook.com/BeachSoccerWorldwide/videos/1504207979610354/

SKUPINY PRELIMINARY ROUND EURO WINNERS CUP 2017 NAZARÉ – 26.-28.5.2017

Skupina A:
BSC Artur Music (UKR), FC Delta (RUS), Littoral Beach Soccer Dunkerquois (FRA), SK Bosnia Online EU Teplice (CZE)

Skupina B:
Casa Benfica de Loures (POR), BSC Spartak Moscow (RUS), A.P.S. Napoli Patron (GRE), Rostocker Robben (GER)

Skupina C:
BSC Lokomotiv (RUS), Vitoria FC (POR), FBS Kolbudy (POL), Littoral Beach Soccer de Panne (BEL)

Skupina D:
ESC Gyongyos (HUN), CD Vila Franca do Rosario (POR), CSKA (RUS), BS Lansingerland (NED)

Skupina E:
KP Lodz (POL), GR Amigos da Paz (POR), FC City (RUS), Portsmouth BSC (ENG)

Skupina F:
BSC Vitoblsport (BLR), CD Nacional da Madeira (POR), Levante UD (ESP), FK Zep/Forevers (LVA)

Skupina G:
CD Bala Azul (ESP), CF OS Belenenses (POR), Montpellier Herault Beach Soccer (FRA), Land of Legends Theme Park Alanyaspor (TUR)