Vítězem Euro Cupu je Rusko

V zápase mezi Rumunskem a Francií byl hlavní postavou zápasu drobný francouzský útočník Jérémy Basquaise, který vstřelil dvě branky a pod další dvě se podepsal svou asistencí. Nejdříve na sebe však upozornil vlastním gólem, když za záda svého brankáře tečoval rohový kop Maciuky. Díky této situaci tak Rumuni vedli po první třetině 2:1. Ve druhé části však hráči Francie dokázali stav utkání otočit, i přes skutečnost, že nevyužili dvouminutovou přesilovou hru po vyloučení Gandace. V poslední části už se hráči Rumunska na obrat utkání nezmohli a prohráli tak s Francií 4:6.
V zápase o páté místo bylo o jeden gól lepší Polsko a porazilo tak Španělsko 3:2. Zápas rozhodl na začátku poslední třetiny Boguslaw Saganowski. Tým Španělska, kterému na turnaji chybělo několik opor (Nico, Amarelle, Juanma, Xan), tak obsadil až 6. místo.
V zápase Itálie – Švýcarsko se oba týmy několikrát vystřídaly ve vedení. Zejména závěr zápasu byl velice dramatický. Ve 35. minutě vstřelil Ramacciotti gól na 4:3 a Itálie tak byla blízko bronzových medailí. Zápas však dvěma góly dokázal otočit nejmladší člen švýcarského týmu – Phillip Borer.
Krásnou tečku celého turnaje obstaral zápas mezi Ruskem a Portugalskem, který vyhrál domácí tým 4:2. Opatrnější první třetinu vyhrálo Rusko 1:0 po nádherné souhře Makarova, Leonova a zakončujícího Shaykova. Ve druhé části nejdříve Rusové využili portugalské zaváhání v rozehrávce, které rychlým protiútokem potrestal Eremeev. V závěru druhé třetiny pak proměnil přímý volný kop Makarov, nejlepší střelec Ruska na turnaji. Když ve 30. minutě zvýšil na 4:0 svým druhým gólem Eremeev, bylo v podstatě o vítězi jasno. Hráči Portugalska dokázali už jen výsledek zápasu korigovat na konečných 4:2.
Výsledky – pátek 17. února zde
Výsledky – sobota 18. února zde

Výsledky – neděle 19. února

Zápas o 7. místo: Francie – Rumunsko 6:4 (1:2, 3:0, 2:2)
Branky: 1-0: Samoun, min. 6 (1); 1-1: Croi, min. 6 (1); 1-2: Basquaise (og), min. 3 (1); 2-2: Mendy, min. 8 (2); 3-2: Basquaise, min. 6 (2); 4-2: Barbotti, min. 4 (2); 4-3: Cioby, min. 11 (3); 5-3: Samoun, min. 10 (3); 6-3: Basquaise, min. 6 (3); 6-4; Luci, min. 5 (3);

Rumunsko: Laurentiu Marin, Iulian Gandac – Daniel Raj Carauleanu, Lucian Chirila, Liviu Croitoru, Ionut Florea, Marian Maciuca, Ionel Posteuca, Marian Posteuca, Adrian Tanase

Francie: Denis Fort, Ben Salime Boina – Julien Soares, Didier Samoun, Jérémy Basquaise, Stéphane François, Anthony Barbotti, Ghyslain Touchat, Frédéric Mendy, Jean-Marc Edouard

Zápas o 5. místo: Španělsko – Polsko 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
Branky: 0-1: Depta, min. 6 (1); 1-1: Kuman, min. 6 (1); 1-2: Friszkemut, min. 7 (1); 2-2: Beiro, min. 6 (2); 2-3: Saganowski, min. 9 (3)

Polsko: Marcin Wolski, Marek Gorecki – Daniel Baran, Dominik Depta, Pawel Friszkemut, Krzysztof Grzegorczyk, Pawel Pisarek, Boguslaw Saganowski, Marek Widzicki, Tomasz Wydmuszek

Španělsko: Jesus Donaire Lopez, Christian Mendeza Carcel – Manuel Silva Alvado, Antonio Aceitón, Daniel Pajón, Llorenc Goméz, Abderrahim Omar El Gayi, Mantiso Mosquera Miguel, Luis Martinez Ruiz, Christian Medina Torres

zápas o 3. místo: Itálie – Švýcarsko 4:5 (2:1, 0:1, 2:3)
Branky: 1-0: Soria, min. 9 (1); 2-0: Soria, min. 6 (1); 2-1: Stankovic, min. 5 (1); 2-2: Spacca, min. 8 (2); 2-3: Meier, min. 11 (3); 3-3: Leghissa, min. 3 (3); 4-3: Ramacciotti, min. 1 (3); 4-4: Borer, min. 1 (3); 4-5: Borer, min. 0 (1)

Švýcarsko: Marco Allenbach, Valentin Jaeggy – Philipp Borer, Moritz Jaeggy, Stephan Leu, Samuel Lutz, Stephan Meier, Sandro Spaccarotella, Dominik Ziegler, Dejan Stankovic

Itálie: Simone Del Mestre, Stefano Spada – Francesco Corosiniti, Simone Feudi, Michele Leghissa, Simone Marinai, Matteo Marrucci, Paolo Palmacci, Dario Ramacciotti, Giuseppe Soria

finále: Rusko – Portugalsko 4:2 (1:0, 2:0, 1:2)
Branky: 1-0: Shaykov, min. 4 (1); 2-0: Eremeev, min. 6 (2); 3-0: Makarov, min. 1 (2); 4-0: Eremeev, min. 6 (3); 4-1: Lucio, min. 4 (3); 4-2: Madjer, min. 0 (3)

Rusko: Adrey Bukhliskiy, Daniel Ippolitov – Egor Eremeev, Dimitriy Shishin, Ilya Leonov, Alexey Makarov, Yuri Krasheninnikov, Egor Shaykov, Paporotnyy, Anton Shkarin

Portugalsko: Paulo Graça, João Carlos Delgado – Bruno Novo, Rui Coimbra, Jordan Santos, Lucio Carmo, Mario Fernando, Bruno Torres, Alan Cavalcanti, Madjer,

Nejlepší hráč turnaje: Makarov (Rusko) – viz foto
Nejlepší brankář: Bukhliskiy (Rusko)
Nejlepší střelec: Soria (Itálie), Stankovic (Švýcarsko), Madjer (Portugalsko) – všichni 6 branek

sestřih finále Rusko – Portugalsko 4:2