Začínáme plnit kalendář akcí na rok 2017!

beach soccer

Pokud chceš být součástí letošního kalendáře akcí i ty, neváhej a pošli informaci o svém turnaji na info@plazovakopana.cz ! Akce, zařazené do kalendáře českého plážáku, budou mít plnou podporu Subkomise plážové kopané FAČR.

Je konec února a to je nejvyšší čas, abychom začali plnit letošní tuzemský kalendář akcí. Stejně jako v předchozích letech bude Subkomise plážové kopané FAČR pořádat nejvyšší českou soutěž Superligu a zároveň podporovat regionální organizátory.

„V loňském roce prožil český plážový fotbal obrovský posun. Česká reprezentace slavila senzační šesté místo v evropské kvalifikaci mistrovství světa, nejvyšší soutěž vyvrcholila dramatickým finále a prožili jsme úžasné dva týdny v olympijském parku na Lipně. Překonat tyto mezníky nebude jednoduché, ale uděláme vše pro to, aby se to podařilo,“ říká předseda Jan Dámec.

Jeho slova podtrhuje už první akce letošního roku – 2. ročník E.ON Beach Junior Cupu. Ten se svými 59 účastníky stal jednou z největších sportovních akcí v České republice a to jej jeho finále teprve čeká!

Všechny ostatní tuzemské akce jsou v tuto chvíli ve fázi plánování. Hodně živě se debatuje o podobě Superligy i Regionálních lig. Hledají se zejména hlavní organizátoři. Obměnou by měl projít i pohár…

„Abychom si všichni během letošního roku užili plážové kopané co nejvíce, je potřeba sladit jednotlivé termíny. Proto žádáme všechny zájemce o pořádání jakékoliv akce – přátelských zápasů, turnajů, poháru nebo Regionální ligy – aby se nám ozvali. Všem bude Subkomise plážové kopané FAČR maximálně nápomocna,“ dodává Dámec.

Rozhlédněte se ve svém okolí a dejte vědět na info@plazovakopana.cz , jestli u vás máte provozovatele beach hřiště, ochotného sundat kůly na volejbal a hostit akci plážové kopané!