Anketa: Kdo je nejlepším manažerem roku?

beach soccer

Poté, co fanoušci určili nejlepší akci roku, zahájili jsme hned anketu další. Tentokrát budeme celý pracovní týden hledat, kdo je Manažer roku 2016. Tedy ten, kdo složil a vedl nejlepší tým.

Fanoušci opět dostali na výběr ze tří možností.

1) Václav Spal
Společně s Tomášem Hurábem poskládali kádr týmu BS Ladronka Praha pro letošní ročník Superligy. Přivedli Martina Bočka, Petra Vondráčka a Petra Víška, udrželi všechny své posily z minulé sezony a po třech letech ukončili kralování Bohemians v české nejvyšší soutěži.

2) Martin Chalupa
Trenér české reprezentace se letos se svým týmem zúčastnil pořádné porce zápasů. Dokázal vyhrát turnaj v Rakousku, skončil druhý na domácím Středoevropském poháru, vyhrál kvalifikační turnaj Evropské ligy a hlavně, dokráčel s reprezentací až k šestému místu v kvalifikaci o postup na mistrovství světa.

3) Martin Kollár
Svůj tým sestavil a vedl pouze v jediném turnaji a jediný den. Poskládal výběr Jihočeského kraje, který dokráčel k prvenství na premiérovém turnaji krajských výběrů v rámci Olympijského parku Rio – Lipno. Zaskočil tak týmy, jež měly ve svých řadách reprezentanty a české mistry.

Tak, který z výše uvedených mužů si zaslouží ocenění Manažer roku 2016? Hlasovat můžete na našem facebookovém profilu Beachsoccer Czech až do pátku 16. prosince do 12 hodin.