Fanoušci mohou hlasovat o Nejlepší tuzemskou akci roku 2016

beach soccer

Prosinec bude v plážové kopané i ve znamení několika anket, v nichž budou mít rozhodující slovo naši fanoušci. Především tedy ti s facebookovým účtem.

Jako první jsme připravili hlasování o Nejlepší tuzemskou akci plážové kopané roku 2016.

Ze všech uspořádaných turnajů jsme vybrali tři, které se podle nás v letošním roce povedly nejvíce.

1) Slovácké léto – Adel Cup
Co do počtu účastníků určitě největší akce v České republice. Dvoudenní turnaj v plážové kopané byl součástí týdenního festivalu v Uherském Hradišti a rozhodující boje na hlavním náměstí sledovaly stovky diváků.

2) Turnaj krajských výběrů
Konal se úplně poprvé a byl součástí Olympijského parku Rio – Lipno. Právě díky propojení s olympijskými sporty tento celodenní turnaj výrazně pomohl propagaci plážové kopané v České republice jak mezi širokou veřejnost, tak k potencionálním partnerům.

3) Středoevropský pohár
Vůbec poprvé se konal na území České republiky turnaj zařazený do kalendáře BSWW – světové organizace plážového fotbalu. Zahrnoval tři přátelské dvojzápasy a třídenní závěrečný turnaj. Informace o jeho konání, průběhu a výsledcích se dostaly prostřednictvím BSWW do celého světa.

Tak, který z vybraných turnajů by si zasloužil titul Nejlepší tuzemská akce roku 2016? Hlasovat můžete na našem facebookovém profilu „Beachsoccer Czech“.