Beach festival na Lokomotivě nabídne sport, hudbu i zábavu

beach soccer

V sobotu 22. června se v areálu TJ Lokomotiva Plzeň uskuteční 1. ročník Beach festivalu. Jeho hlavní částí bude sportovní zápolení na Orel Cupu, kvalifikačním turnaji Českého poháru v plážovém fotbale. „Vloni se na pískovém hřišti představilo celkem dvanáct týmů a z vítězství se radoval favorizovaný Plzeň Team, který nechybí na startovní listině ani letos. Letos očekáváme ještě vyšší kvalitu než loni,“ uvedl o soutěži její ředitel Michal Mitas.

Organizátoři Beach festivalu si pro přítomné diváky připravili i bohatý doprovodný program. „Diváci se mohou těšit na vystoupení roztleskávaček z týmu Blue Wings Cheerleaders nebo na koncert plzeňské hudební skupiny Pillow Fight. Jsme rovněž rádi, že se zde představí taneční skupiny z centra DC Eagle, které připravuje choreografka Lída Čermáková. Konkrétně bude k vidění vystoupení taneční skupiny Jazz Fife, kurzistek Street Dance a juniorské taneční skupiny Look Dance. Zajímavým zpestřením bude i exhibiční zápas v plážovém fotbale mezi Kiss Protonem a Televizí ZAK. Chceme však dávat šanci i mladým umělcům, takže bude v areálu probíhat i výstava fotek Michaely Smetanové“,“prozradil Miloslav Běl, člen organizačního týmu. Kdo dorazí na festival, tak si může i aktivně zasportovat. „Chtěli jsme, aby se diváci mohli aktivně zapojit do dění, takže jsme naplánovali dva doprovodné turnaje. Jeden ve stolním fotbálku a druhý v plážovém volejbale,“ doplnil Michal Mitas.

Turnaj v plážovém fotbale započne již v devět hodin. Doprovodný program bude probíhat zejména v odpoledních hodinách. Tečkou za celou akcí bude afterparty v klubu Amigos, kde se mohou přítomní účastnící těšit i na interaktivní projekci uměleckého uskupení Kyčn.

Odkaz: Beach festival na Lokomotivě nabídne sport, hudbu i zábavu