Televize ZAK se opět utká s rádiem Kiss Proton, tentokrát v plážovém fotbale

beach soccer

Už tuto sobotu nás čeká odveta Kiss Protonu, tentokrát v plážovém fotbale. Naposledy jsme je vyklepli 7:3 v hokejbale a tentokrát jsme zvolili letnější sport. Přátelské utkání se bude konat v rámci Beach festivalu – Orel Cupu (kvalifikačního turnaje Českého poháru v plážovém fotbale). V sobotu 22. června se v areálu TJ Lokomotiva Plzeň uskuteční 1. ročník  Beach festivalu. Jeho hlavní částí bude sportovní zápolení na Orel Cupu,  kvalifikačním turnaji Českého poháru v plážovém fotbale. „Vloni se na  pískovém hřišti představilo celkem dvanáct týmů a z vítězství se radoval favorizovaný Plzeň Team, který nechybí na startovní listině ani letos.  Letos očekáváme ještě vyšší kvalitu než loni“ uvedl o soutěži její  pořadatel Michal Mitas.

Organizátoři Beach festivalu si pro přítomné diváky připravili i bohatý doprovodný program. „ Diváci se mohou těšit na vystoupení roztleskávaček z týmu Blue Wings Cheerleaders nebo na koncert plzeňské hudební skupiny Pillow Fight. Jsme rovněž rádi, že se zde představí taneční skupiny z centra DC Eagle, které připravuje choreografka Lída Čermáková. Konkrétně bude k vidění vystoupení taneční skupiny Jazz Fife, kurzistek Street Dance a juniorské taneční skupiny Look Dance. Zajímavým zpestřením bude i exhibiční zápas v plážovém fotbale mezi Kiss Protonem a Televizí ZAK. 

 Chceme však dávat šanci i mladým umělcům, takže bude v areálu probíhat i výstava fotek Michaely Smetanové“ prozradil Miloslav Běl, člen organizačního týmu. Kdo dorazí na festival, tak si může i aktivně zasportovat. „Chtěli jsme, aby se diváci mohli aktivně zapojit do dění, takže jsme naplánovali dva doprovodné turnaje. Jeden ve stolním fotbálku a druhý v plážovém volejbale“ doplnil Michal Mitas.

Turnaj v plážovém fotbale započne již v devět hodin. Doprovodný program bude probíhat zejména v odpoledních hodinách. Tečkou za celou akcí bude afterparty v klubu Amigos, kde se mohou přítomní účastnící těšit i na interaktivní projekci uměleckého uskupení Kyčn.

Originál článku: Televize ZAK se opět utká s rádiem Kiss Proton, tentokrát v plážovém fotbale