Boček, Chalupa či Salák? V neděli budeme znát vítěze

beach soccer

V neděli podvečer bude v luxusním pražském paláci Žofín vyhlášena anketa Plážový fotbalista roku 2015. Králem našeho sportu minimálně na další rok se stane jeden z trojice Martin Boček, Martin Chalupa a Michal Salák. Vyhlášení se uskuteční v rámci Galavečera neprofesionálního fotbalu, kde se své vítěze dozví také futsal, či ženský a mládežnický fotbal.

Hlasovací lístky, které rozhodly o pořadí, vyplnili během listopadu a prosince členové realizačního týmu reprezentace, členové Subkomise plážové kopané, samotní reprezentanti a také vedoucí jednotlivých týmů nejvyšší české soutěže. Alespoň jeden bod přiřadili těmto dvanácti fotbalistům: Jiří Baran, Martin Boček, Martin Dlouhý, Tomáš Huráb, Martin Chalupa, Patrik Malina, Jakub Mižár, David Radosta, Michal Salák, Pavel Stejskal, Petr Vondráček a Filip Vyhnal.

Tato dvanáctka už má jeden souboj za sebou, když se před Vánoci utkala o přízeň fanoušků facebookového profilu Beachsoccer. Tam zvítězil Jiří Baran před Tomášem Hurábem. V oficiální anketě je však už teď jisté, že ani jeden z nich se fotbalistou roku nestane.

Subkomise plážové kopané totiž prozradila pořadí od čtvrtého místa. Králem plážového fotbalu se stane jeden z trojice Martin Boček, Martin Chalupa, Michal Salák. Kdo to bude si musíme počkat do nedělního podvečera.

Pořadí ankety Plážový fotbalista ČR roku 2015 od 4. místa (bez určení pořadí, abecedně): Jiří Baran, Martin Dlouhý, Tomáš Huráb, Patrik Malina, Jakub Mižár, David Radosta, Pavel Stejskal, Petr Vondráček a Filip Vyhnal.8