Český plážák čeká historická událost. V jeden den se odehraje Final Four mužů i žen

Final Four jako vyvrcholení české nejvyšší soutěže? V posledních letech už obvyklá záležitost. Letos ale i tak dojde na jednu velkou novinku. Poprvé v historii se v jeden den odehrají bitvy o titul mezi muži i ženami. V sobotu 29. července se v radlické Beach-aréně bude od rána až do pozdního odpoledne bojovat i před kamerami ČT sport. Přijďte si užít parádní den s plážovým fotbalem!

Dvě semifinále, zápas o 3. místo a samozřejmě finále. A to celé dvakrát, dohromady tedy osm zápasů o všechno! Tohle český plážový fotbal ještě nezažil.

V mužské Fortuna Beach Soccer League se o titul porvou BS Bohemians Praha 1905, BS Villagers Uherské Hradiště, BS Ladronka Praha a BS Slavia Praha. Závěrečné utkání základní části mezi Ladronkou a Slavií se neodehrálo, žádný tým nezískal body a tabulka tak zůstala stejná jako po posledním hracím dnu.

Už v semifinále tak proti sobě nastoupí úřadující mistři z Bohemians a Slavia, dva největší rivalové z posledních let. Druhý souboj o postup do finále svedou Villagers a Ladronka. Tři ze čtyř týmů mají na kontě 11 z celkových 14 titulů v české nejvyšší soutěži. „Klokani“ se radovali šestkrát, Ladronka třikrát a „sešívaní“ dvakrát. „Vesničani“ z Uherského Hradiště zatím nejlépe skončili třetí.

Zatímco mužská kategorie se před kamerami ČT sport objevovala v posledních letech už pravidelně, ženská Superliga bude mít premiéru. Z vítězství v základní části se radovaly hráčky BS Slavia Praha, které v semifinále vyzvou BS Praha. Druhý semifinálový boj svedou hráčky BS Bohemians Praha 1905 a FC Hradec Králové.

Program v radlické Beach-aréně odstartuje už v 9 hodin, kdy je v plánu první mužské semifinále. Zápasy budou postupně následovat po sobě, finále žen je v plánu v 15:00, finále mužů o hodinu později. Většinu zápasů odvysílá v přímých přenosech ČT sport, šest z nich přímo na televizním kanálu.

Program zápasů:

9:00 MUŽI, semifinále 1: BS Bohemians Praha 1905 – BS Slavia Praha (ČT sport)
10:00 MUŽI, semifinále 2: BS Villagers Uherské Hradiště – BS Ladronka Praha (ČT sport)
11:00 ŽENY, semifinále 1: BS Slavia Praha – BS Praha (ČT sport)
12:00 ŽENY, semifinále 2: BS Bohemians Praha 1905 – FC Hradec Králové
13:00 MUŽI, zápas o 3. místo (ČT sport plus)
14:00 ŽENY, zápas o 3. místo (ČT sport)
15:00 ŽENY, finále (ČT sport)
16:00 MUŽI, finále (ČT sport)

Důležité informace k Final Four:

  • Vstupné se neplatí.
  • Občerstvení je na místě k dispozici.

Jak se k nám dostanete:

  • V areálu není možné parkovat. V případě, že jedete autem, zaparkujte v Galerii Butovice.
  • Metrem jedete na trasa B do stanice Nové Butovice a odtud směrem ke Galerii Butovice.
  • Autobusem číslo 137 vystoupíte na zastávce Stará Stodůlecká, vedle Galerie Butovice. Ve všech případech poté jděte po Radlické ulici směrem do Jinonic cca 200 m.
  • GPS souřadnice: 50.0485644N, 14.3607664E
  • Areál se nachází po pravé straně a je označen Beach-Arena.cz.