Český pohár: Adell Cup se koná již za dva dny!

beach soccer

Je již zavedenou tradicí, že se na Masarykovo náměstí v Uherském Hradišti koná v létě turnaj v plážovém fotbale. Opět se naveze písek, postaví tribuny a může začít show, která diváky bude bavit, tak jako v předešlých letech. Letos proběhne v rámci festivalu Slovácké léto již čtvrtý ročník tohoto turnaje, který je nazván Adell Cup. Na polovinu přihlášených týmů však čeká novinka. Hrát se nebude jen na Masarykovo náměstí, ale též v místním aquaparku. Šest týmů se tak ve skupinové fázi představí zde, zbylá šestice se jako již tradičně představí v centru města, zde budou probíhat i všechny zápasy play-off (začátek v 15h). Do vyřazovací fáze se kvalifikuje osm nejlepších celků. 

Dosud vždy Adell Cup poznal jiného vítěze a to v následujícím složení Niva Nemšová (rok 2010), Imperial Media (2011) a FC Labužníci (2012). Osud tomu chtěl, aby los svedl do jedné skupiny oba poslední vítěze. Imperial Media a FC Labužníci v ní dále budou čelit týmům Fíci, MIVAcar, Hulín a AVC. Ve druhé skupině na náměstí se představí Nadační fond Martina Foukala, Staré Město, BG1 Beergate, Derfla, Gooners Brno a Buffalo Bar. Skupinová fáze začíná tuto sobotu v 10h.

Vítěz turnaje má právo na účast v celorepublikovém finále v Praze (21. července). Známe již jeho tři budoucí soupeře. V Plzni uspěl Plzeň Team (český mistr z roku 2011), v Prostějově FC Unčice a v Písku SIKO Čimelice. O víkendu se rovněž hraje v Loučné nad Desnou a v Praze.

Rozdělení do skupin:

Skupina „A“ – Masarykovo náměstí
Prezentace týmů 9:30, začátek zápasů 10:00.
 1. Nadační fond Martina Foukala
 2. Staré Město
 3. BG1 Beergate
 4. Derfla
 5. Gooners Brno
 6. Buffalo Bar
Skupina „B“ – Aquapark
Prezentace týmů 8:30 (sraz u vchodu), začátek zápasů 9:00 (konec cca 14:00).
 1. Imperial Media
 2. Fíci
 3. Labužníci
 4. MIVAcar
 5. Hulín
 6. AVC

Stránka akce: http://www.slovackeleto.cz/sport/mala-kopana

Sestřih loňský ročník