Český pohár: V Plzni se hraje tuto sobotu Orel Cup

beach soccer

V sobotu 22. června se v Plzni odehraje druhý ročník Orel Cupu. Opět jej bude hostit sportovní areál TJ Lokomotiva Plzeň. Tentokrát se zde představí desítka regionálních týmů, které los rozdělil do dvou pětičlenných skupin. V té dopolední nechybí Plzeň Team, který zde bude obhajovat loňské prvenství. Ve skupinové fázi se mu budou snažit obhajobu ztížit celky Moe´s, Chelsea Revival, BS Elite Nezdice a Ultimate Team. V odpoledním programu se představí zkušený tým Allianz Plzeň po boku čtveřice FC Zmar, FC Professional Building, FC Beach Bitches a Dynamit Plzeň. Z každé skupiny postoupí dva nejlepší týmy do semifinále, které je na programu od půl šesté. Vítěz by mohl být znám kolem půl osmé. Kolem půl čtvrté se odehraje exhibiční zápas mezi Televizí ZAK a Kiss Protonem.

Turnaj je součástí Beach festivalu, takže přítomní diváci se mohou těšit i doprovodný program, který zahrnuje i další sportovní vyžití – turnaje ve stolním fotbálku a plážovém volejbale. „ Diváci se mohou těšit na vystoupení roztleskávaček z týmu Blue Wings Cheerleaders nebo na koncert plzeňské hudební skupiny Pillow Fight. Jsme rovněž rádi, že se zde představí taneční skupiny z centra DC Eagle, které připravuje choreografka Lída Čermáková. Konkrétně bude k vidění vystoupení taneční skupiny Jazz Fife, kurzistek Street Dance a juniorské taneční skupiny Look Dance. Chceme však dávat šanci i mladým umělcům, takže bude v areálu probíhat i výstava fotek Michaely Smetanové“ prozradil Vladislav Janouškovec, člen organizačního týmu.

Orel Cup:
Skupina A (hraje se od 9 do 13h): Plzeň Team, Chelsea Revival, BS Elite Nezdice, Moe´s, Ultimate Team
Skupina B (hraje se od 13h do 17:20): Allianz Plzeň, FC Professional Building, Dynamit Plzeň, FC Zmar, FC Beach Bitches
17:45 Semifinále
18:35 zápas o 3. místo
19:00 finále

Celý program: (Beach festival na facebooku zde)
09:00 Orel Cup – kvalifikační turnaj Českého poháru v plážovém fotbale
10:00 turnaj v plážovém volejbale
13:30 hudební skupina Pillow Fight
14:00 Open Air turnaj dvojic ve stolním fotbálku
15:00 exhibiční zápas v plážovém fotbale Kiss Proton – Televize ZAK
16:30 vystoupení taneční skupiny Jazz Fife, kurzistek Street Dance a juniorské taneční skupiny Look Dance – z taneční školy Dance Center Eagle, pod vedením choreografky a lektorky Ludmily Čermákové
17:00 taneční workshop Street Dance/Jazz Dance s lektorkou Lídou
20:00 afterparty (klub Amigos)

odpoledne vystoupí roztleskávačky Blue Wings Cheerleaders
celý den bude probíhat výstava fotek Michaely Smetanové