Superliga: Cinda potrápila Ladronku

beach soccer

Šesté kolo přineslo kompletní program Ladronka ligy. Svého prvního vítězství v sezoně se v něm dočkal Braník, který oplatil Malé Straně porážku z prvního kola a po výhře 4:3 se vrátil do hry o postup do Superfinále. Hráči Braníku vedení Ondřejem Marešem se na konci druhé třetiny ujali vedení již 3:0, ale soupeř ukázal bojovné srdce a v závěrečné části dokázal ztrátu dotáhnout. Jenže tentokrát to byl Braník, kdo si ponechal vítězný úder pro poslední minuty, když se potřetí v sezoně gólově prosadil Matěj Mráz. Jsou neporazitelnost v soutěži si v 6. kole udržely týmy BS Bohemians 1905 a BS Ladronka Praha.

BS Bohemians 1905 – Beach Polabí Přerov nad Labem 6:2 (4:1, 1:1, 1:0)
branky: 1. Karda, 6. Říha, 9. Boček, 12. Boček, 21. (pen.) Říha, 33. Boček – 9. Zapletal, 14. Horejc. Rozhodčí: Čikara – Trkovský.

Cinda Team – BS Ladronka Praha 4:6 (0:2, 1:3, 3:1)
branky: 22. Klimpl, 29. Klimpl, 31. Siegl, 34. (pen.) Kváča – 3. Tošovský, 12. Židlický, 17. Huráb, 18. Tošovský, 24. Dlouhý, 36. Dlouhý. ŽK: 26. Kučera (CIN). Rozhodčí: Čikara – Trkovský.

BFC Malá Strana – Braník BS 3:4 (0:0, 0:3, 3:1)
branky: 28. Kasl, 29. Vošta, 33. Kasl – 14. Mareš, 18. Mareš, 24. Kodytek, 34. Mráz. Rozhodčí: Čikara – Trkovský.